Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mit tanácsoltok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit tanácsoltok, ha ronda vagyok, de nem incel, hogyan lehetne családom? 34F

Figyelt kérdés
Elég jó anyagi helyzetben vagyok, a humorom, dumám zseniális, társaság középpontja vagyok, határozott, magabiztos és vezető pozícióban dolgozom. De a külsőm miatt senki nem gondolja, hogy 34 évesen már azért elgondolkodnék azon, hogy összejöjjön az életben egy nő. Szűz is vagyok mellesleg. Férfiak, ti akik átléptétek ezt a határt, hogyan sikerült? Nem modellekre megyek, a külső nem igazán mérce nálam, nyilván belsőre lenne elvárásom. Köszönöm a válaszokat.

#szűz, ronda
2022. márc. 21. 19:09
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Kevés ennyire ronda ember van sajnos. Környezetemben nem éppen jól kinéző férfiak is találnak párt, szóval még azt sem mondom, hogy a nőknél a külső számít, de nyilván náluk is van egy szint, ami alá nem tudnak menni.
2022. márc. 21. 19:29
 12/18 anonim ***** válasza:
64%
De próbáld már meg érzékletesen körbeírni, mi rajtad a ronda, kérdező, mert így nem lehet tanácsot adni, milyen beavatkozás segíthetne rajta.
2022. márc. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
64%

Hát figyi, ha sportolsz, akkor a tested biztosan jó. Tehát gondolom nyaktól felfelé nem vagy elégedett magaddal. Azt írod, jól keresel, akkor plasztikai műtét? Ma már kb mindent meg tudnak csinálni, fültől bokáig.


Amúgy én ismerek eléggé nemjól kinéző pasikat, mindnek van párja, és én magam is voltam totál szerelmes egy kimondottan előnytelen fejű és testű pasiba, szóval azért ne essünk túlzásokba.

2022. márc. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan mar… ha van zsozso csak veszel drága dolgokat hogy lássak rajtad a gold diggerek, lemész bulizni es máris lesz csajod.. szűz vagy :D akkor te az is akarsz lenni
2022. márc. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
42%
Küldesz képet ?
2022. márc. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
50%

Mar az incelszakma is felhigult :(



37F incel

2022. márc. 22. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
70%

Szar külsővel nem lehetsz társaság középpontja és nem lehet jó szociális életed. Egyszerűen a kettő kizárja egymást. A szar külsejű embereket már egészen kisgyerek koruk óta kiközösítik, csúfolják, zaklatják, megalázzák, emiatt a személyiségük sokat torzul, zárkózottak, magukba fordultabbak lesznek. Mondom ez azokra jellemző akik "genetikailag" néznek ki rosszul, tehát nem csak szimplán elhízottak vagy hasonló tulajdonságúak, amelyeken egyébként lehet változtatni viszonylag könnyen.

"Elég jó anyagi helyzetben vagyok, a humorom, dumám zseniális, társaság középpontja vagyok, határozott, magabiztos és vezető pozícióban dolgozom."


A vezetői pozíció is olyan, hogy minél jobb külseje van valakinek annál inkább esélyes a dolog. Igazán extrém csúnyaként kevés lehetőséged lesz ilyen állást megfogni, pont mivel ilyenhez jó szociális készség szükséges, amely viszont kizárt a már említett dolgok miatt.


Két dolog lehetséges a te esetedben:

1. hazudsz, trollkodsz

2. nem csúnya, hanem igénytelen vagy ÉS valójában csak te érzed úgy, hogy a társaság közepe lennél és igazából az emberek a hátad mögött a pokolba kívánnak és hülyének néznek folyton.

2022. márc. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Kérdező a leírásod alapján tipikus incel vagy!
2022. máj. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!