Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
Már régóta nincs barátnőm meg szex se nagyon akad.És az a gondom a nők láttán sokat szorongok nekem mindegy alacsony vagy magas vékony vagy telt vagy duci... Ha tetszik egy nő arca akkor tetszik a nő,és pont ez a gond rengeteg nő tetszik akár egy nap. Hülyén hangzik de ez van. Sokszor irigykedem arra aki simán csajozik vagy barátnője van vagy szex is van mindig.

2022. márc. 22. 10:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Sok nő tetszik nekem is.:)Jön a nyár,meleg nyomulj bulizni,strandra ott lehet csajozni.
2022. márc. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%

Ugy utálom az olyan pasikat akiknek mindegy csak nő legyen. Es kvázi nem én kellek hanem csak 1 a 100 bol.

Ilyeneket en messzire kerulom.


Es valszeg mindenki más is..

2022. márc. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
9%
#2 Nem kellesz senkinek régóta? Mi a baj,kedves?🙂
2022. márc. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
57%
Hogyha külsőleg sok nő tetszik, akkor nagyon könnyű dolgod van. Ugyanakkor más nem fogja helyetted leszólitani a nőket, ezt neked kell megtenned. Minél tovább vársz, annál kevesebb lesz az időd megfelelő párt találni, ráadásul sokkal kisebb lesz a választék is!
2022. márc. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Az írásodból nekem abszolút az jön le, hogy te nagyon hajszolod ezt az egészet, szinte bele vagy betegedve abba, hogy nincs senkid. Ez viszont nagyon nem jó, mivel megérzik azok is, akikkel ismerkedsz és elriasztod őket a túlzott közeledéseddel.

Muszáj lenne megtanulnod egyedül is jól érezni magad. Ettől függetlenül persze ismerkedj, de alakíts ki egy olyan életet magadnak, ami egyedül is szuper. A szex része nyilván nehezebb, hiszen ez egy testi vágy.

Illetve kicsit olyan érzésem is lett, hogy neked egy barátnő kell, és nem maga a nő. Azt írod hogy neked mindegy hogy néz ki, csak legyen már valaki. Ez női szemmel nagyon visszataszító tud lenni. Baromi jó érzés azt látni, mikor egy pasinak én kellek, a személységem, a testem, és nem mint barátnő. Remélem érted mit akarok mondani, tehát ne párkapcsolatot keress, hanem egy nőt, akivel el tudsz képzelni egy párkapcsolatot.

A másik pedig a helyesírás. Nem tudom hol szoktál ismerkedni, de a neten a legtöbb nő a világból ki tud futni, ha a pasi akivel beszélget nem tud helyesen írni. Erre figyelj oda, az intelligencia nagyon vonzó ;)

Nem ismerlek téged, nem tudom hogy nézel ki, de próbálj meg hozzád hasonló nőkkel ismerkedni. Ha mondjuk te vagy Feri, az 50 éves, 140 kilós közmunkás, akkor ne Gizire, a 20 éves, egyetemista kiscsajra menj rá, mert nagyobb eséllyel leszel lekoptatva.

Sok sikert és ismerkedj sokat!

2022. márc. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
3 a kérdező nem kell senkinek
2022. márc. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

2/


Úgy látom nem sikerült felfogni amit írtam. Mindegy.

2022. márc. 22. 12:03
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

De felfogtam.


Nincs no aki kiszemelt lenne akiben megfogott volna vmi, akiert tennél a másik 100 nővel szemben hogy megkapd, hanem csak nezed a nőket mint majmokat az állatkertben es azon agyalsz jo lenne 1 közülük otthonra.

2022. márc. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

7!

Az a baj, hogy sajnos a 2-esnek igaza van, nekem is ez jött le abból amit írtál. Neked minden nő tetszik és már annyira vágysz egy kapcsolatra, hogy ha egy nő kedvességet mutatna feléd,akkor te máris kapcsolatot akarnál tőle. Lehet, hogy nem ez a helyzet, de az írásodból ez jön le nekünk

2022. márc. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

1/


Ahhoz már öreg vagyok

2022. márc. 22. 12:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!