Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez a megoldás segíthetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a megoldás segíthetne egyes inceleken?

Figyelt kérdés

Röviden egy pszichológus-al kimennének a város főterére, és csak 2-3 órán át néznék az elhaladó párokat. Egy pszichológus csodálatosan tudná megmutatni nekik ilyen helyzetben, pusztán kérdésekkel, hogy milyen brutális prekoncepcióik vannak az emberekről. Mert ugye projektálnak nonstop alfákról, chadek-ről, incelekről. Dobozolnak embereket állandóan, önmagukkal együtt.


Szerintem nem tudják, hogy hogyan is jön létre, hogyan működik egy párkapcsolat. De nemcsak a párkapcsolat számít, de az "öszejövés" folyamata is, ami kölcsönös vonzalmon alapul..


Vagy ha nem is a város főterére mennének ki, hanem meghívnának magukhoz különféle párokat és elmesélnék, hogy hogyan jöttek össze, meg hogyan működik a párkapcsolatuk...talán az is beválhatna.


Mit gondoltok?



2022. márc. 27. 16:20
A kérdező szavazást indított:
Igen, szerintem működhet
Nem hiszem, hogy működne
Egyéb, leírom kommentben
31 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
73%
Megerőszakolt nők, férfiak nem kapnak annyi segítséget lassan, mint az incelek, lol. Ezt nekik kell megoldaniuk, az embereknek vannak problémáik.
2022. márc. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
66%
Jaj, a megerőszakolt példa hülyeség volt, hiszen az incelek szerint a megerőszakolás=élvezhető szex.
2022. márc. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
41%

Én csak kivágnám a tojásaikat és megoldódna minden férfi probléma.Nincs több erőszak,háború,veszekedés,családi inzultus.

28L

2022. márc. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
89%
Nem hiszem, hogy megoldódna. Sokszor dobtam már be incelvitákban, hogy nézzenek szét és látják, hogy mindenféle embernek van párja, még testi fogyatékosoknak is. De szinte mindig kivétel nélkül azt a választ kaptam, hogy "hátmertbiztospénzesacsávó". Szóval ha már 1-2 óra beszélgetés lehetne pszichológussal, inkább a traumáikról próbáljanak beszélni, vagy valami csoportterápiát tartani. De nem párokat nézni, mert ez szerintem az inceleknek kissé provokatív is tudna lenni.
2022. márc. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
20%

"Vagy ha nem is a város főterére mennének ki, hanem meghívnának magukhoz különféle párokat és elmesélnék, hogy hogyan jöttek össze.":


Incelként írom, hogy ennek akkor van értelme, ha olyan párokat hoznak, akik most ismerték meg egymást a 2020 március 15 óta eltelt időben az instagram és a Tinderszerű alkalmazások használata nélkül (erre komolyan kívancsi is vagyok).


Az incelek többsége a blackpill -t a siralmas online tapasztalatai után találta meg és ami online megy, azt szerintem a fősodrás se tagadja. A való élettel meg én is úgy vagyok, hogy ott azért korábban időnként ment valamennyire valami és nem vagyok szűz se. Az infláció a coviddal jött.

2022. márc. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
7%

"Röviden egy pszichológus-al kimennének a város főterére, és csak 2-3 órán át néznék az elhaladó párokat.":


Munkahelyen beszéltem ilyenekkel. Többségük összejött 10 éve, 2013ban. Na most akkor én sokkal rondább kövér gyerekként szőke holland csajokkal smároltam felvátva.. Magyarul ennek semmi értelme.

2022. márc. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
85%

Nem hinném, hogy BÁRMI képes lenne megrengetni a "blackpill" világnézetet.

Hiába hívod fel a figyelmüket rá, hogy amit mondanak, az a gyakorlatban nagyon másképp néz ki, hiába kezdesz ez statisztikákat linkelni és számolni (én ezt szoktam), hiába próbálsz empirikus cáfolatot nyújtani... Hallottam már olyat, hogy a KSH incel ellenes és meghamisítja a legalapvetőbb adatokat, azt is gyakran hangoztatják, hogy a párkapcsolatban élő férfiak csak félelemből vannak együtt a párjukkal, a nők csak a pénzre / szép arcra / nagy farokra / kigyúrt testre buknak (kéretik behelyettesíteni azt, amivel a delikvens épp nem rendelkezik) stb.


Egyszerűen mindenre van egy magyarázatuk, és azért nem lehet kirobbantani őket az amúgy elég elcseszett világlátásukból, mert "beavatottnak" hiszik magukat. Bármi és minden az ő elméletüket támasztja alá, akkor is, ha amúgy homlokegyenest ellentmond neki. Addig csűrik-csavarják a tényeket, amíg nekik lesz igazuk, és ártatlan áldozatként pózolhatnak.

2022. márc. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 Noren1989 ***** válasza:
51%
Szerintem téged diagnosztizàlna teljes idő alatt.
2022. márc. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
13%

"Nem hinném, hogy BÁRMI képes lenne megrengetni a "blackpill" világnézetet.":


Az én világnézetemet egyedül az rengetné meg, ha valaki csinálna nekem ehy Tinder/egyéb profilt, ami normálisan teljesít, vagy elvisz egy helyre, ahol a nők nyitottak felém.

2022. márc. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
83%
Mivel az incelek a kifogasokat keresik, nem mukodne a dolog. Plusz, azert lennenek olyan parok is, ahol megallna a sajat mantrajuk.
2022. márc. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!