Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért nem találok szerelmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem találok szerelmet, mert régóta vagyok szingli?

Figyelt kérdés

Úgy érzem már azért vagyok ilyen "szerencsétlen" a szerelembe, mert régóta vagyok egyedül és érződik rajtam, hogy vágyom már erre.

Nem úgy, hogy teperek a pasik után, sőt. Pont, hogy nem teperek annyira szeretném, ha valaki értem tenné már ezt meg.


2022. márc. 28. 00:58
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Talán kívülről azt látják az emberek hogy nem vagy magabiztos.

Én ha kell teperek érded.

2022. márc. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Vegulis igen. Ha regota nem talalod, az azt jelenti hogy oreg vagy. Oreg no meg nem kell a pasiknak.
2022. márc. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

24 éves vagyok.

4 éve maximum futokalandjaim vannak.

2022. márc. 28. 02:48
 4/10 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%

Jó, kinek mi az öreg. Olvastam olyat is, hogy már a 20 éves is öreg, 14 évesen kellene férjhez adni a lányokat, szóval...😒🤔🤦‍♀️

Hála Istennek nem a gyakori kérdéses főnyeremények atározzák meg, hogy ki milyen életkorban számít öregnek.

Amúgy még így is millió oka lehet a szingliségednek, pl. túl sok csalódás, "betonarc", amit nem veszel észre, aszexualitás, stb.

2022. márc. 28. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, a "nem teperek" azt jelenti, hogy semmilyen formában nem mutatod ki, ha tetszik egy férfi, és aki kezdeményez nálad, annak sem adsz semmi visszajelzést. Ezért vagy szingli.
2022. márc. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5. Mennyi visszajelzés elegendő? Mi az ami belefér és mi az ami már sok?
2022. márc. 28. 10:28
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak 24 vagy, akkor viszont nem igaz h regota egyedul vagy. Kinek mi a regota...
2022. márc. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rossz a hozzáállásod.

Senkinek nem kell teperni, mindkét fél lassan közeledik a másikhoz. Szerintem ez alap lenne.

2022. márc. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#6 Az az elegendő, ha megmondod szemtől szembe a srácnak, hogy ő is bejön neked. Olyan nincs, ami már sok.
2022. márc. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia.

Én szívesen megismernélek téged.

Te szeretnél megismerni?

2022. márc. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!