Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgyérzem csak hosszú barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgyérzem csak hosszú barátság után tudnék szerelmes lenni valakibe. Mit kéne tennem hogy társat találjak? Bővebben lent .

Figyelt kérdés

Talán kicsit furcsa de úgy érzem hogy én csak egy barátot tudnék szerelemmel szeretni. Viszont nem tudok barátkozni ... ugyértem senki nem közeledik hozzám.

Hülyén hangzik de szimplán azt szeretném ha egy srác valahol csak összefutna velem és barátok lehetnénk aztán jönne a többi ...

Hol jöhetne össze ilyen kapcsolat ?



2019. aug. 4. 15:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%

Na igen, ezt átérzem, mert én is ebben hiszek - csak ez "rossz hír a tejfogaimnak" - ahogy a régi reklám mondta, mivel nem nagyon alakulhat ki ilyen szituáció, ez ezzel a baj. Persze szép lenne...


Mert gondolj bele, így összehaverkodsz valakivel, kell az, hogy mindketten "szabadok" legyetek, egészen a barátkozós időszak végéig, mindkettőtöknek éreznie kell, hogy ebből később lesz valami, de egyikőtök sem sietheti el...


Ezért keserű pohár ez. Túl nehéz megvalósítani (feltéve, ha a barátságot mélyebb jelentésben kezeljük tehát nem ilyen "elmegyünk inni szombaton a buliba" barátság...)

2019. aug. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
#1-es, te minek írsz olyan válaszokat, ami nagyrészt narcisztikus önsajnáltatás, és amivel a kérdezőket csak lelombozni tudod, némi indirekt önfényezés mellett?
2019. aug. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, tanulj meg nyitottabban, kevésbé csőlátásosan gondolkodni. Legyél előítéletmentesebb az emberekkel, de önmagaddal szemben is. Legyél semlegesebb, és próbálj meg minél később következtetéseket levonni minden emberrel kapcsolatban - beleértve saját magadat is.
2019. aug. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%

#3


Mert ez a kínai szerencsesütis bölcselet aztán annyival különb volt.


Én csak azt írom amit gondolok, és ha ez nem tetszik valakinek, nem igazán érdekel. Már nem.

2019. aug. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Edricus én értékeltem a válaszod. Egyetértek veled . Köszi :)

A Kérdező voltam.

2019. aug. 4. 15:39
 6/13 anonim ***** válasza:
30%

Persze, hogy összejöhet! Én is így jöttem össze a barátommal. Mi diákmunkán találkoztunk, összeismerkedtünk, barátokká váltunk és szép lassan több is lett a dologból. Volt időnk egymást megismerni. Sokkal jobb szerintem ez, mint a pár randi (aka mézesmázaskodás,bájolgás,színjátszás) után összejönni egy félig ismeretlennel.


Próbálj meg társaságot keresni, társas programokon részt venni. És nyitottan barátokozz! :)


23N

2019. aug. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel csak az a gond, hogy egy egyedülálló férfi, aki barátnőt szeretne, és tetszel és neki, az nem barátkozni akar hosszú hetekig hónapokig vagy 1 évig és várni arra, hogy talán lesz belőle valami.
2019. aug. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
5%

III.Edricus Anxious! Én is egyetértek veled, engem is gyakran lepontoznak, de engem sem érdekel. Írd csak le amit érzel, a gondolatrendőrökkel meg nem kell foglalkozni.


Amiről ők csak hisznek valamit, nekem az átélt tapasztalat, és az is lehetséges hogy ellentétesen életem meg, mint ahogyan az a nagy szivárványos fantáziájuk látatja velük.

2019. aug. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hááát, barátkoznod kellene!

Én is ilyen lefolyású kapcsolatot szeretnék, de veszett fejsze nyele...

F.

2019. aug. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
Én is így jöttem össze a férjemmel. Ennek már 20 éve. Ebből 1 év volt a barátság időszak
2019. aug. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!