Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hihetetlen és lehetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hihetetlen és lehetetlen, hogy egy 32 éves férfi valóban szerelmes egy 23 éves érett nöbe?

Figyelt kérdés

Tett fel itt egy kérdést valaki erröl nemrég, hasonló helyzetben van mint én, hogy huszonéves nök összejönnének-e egy 32 éves, elvált, gyerekes, de ápolt, sportos, önálló férfivel? A legtöbb válasz az volt, hogy a gyerek kizáró ok, meg hogy nem lesznek senki gyerekének a dadája, gyámja mert túl fiatalok ehhez.

Én úgy vagyok ezzel, hogyha a párom lenne a kiszemelt 23 éves csaj, akkor nem eröltetnék semmit. Föleg nem kellene a gyerekemre vigyáznia, mindent úgy csinálnék mintha ketten lennénk mint jelenleg. Ha nálam van a gyerekem, akkor én kenném neki a kenyeret, én föznék rá, én mondanám a mesét, stb. Ha a páromnak bármikor lenne kedve ezekben részt venni annak örülnék, de ha úgy döntene hogy jó ideig inkább nem jön át ilyenkor, azt se venném a lelkemre. Megérteném.

Hangúlyozom, nem a fiatalsága és szépsége miatt tetszik nekem ez a lány. A humora, személyisége, mosolya fogott meg, azért szerettem bele. Nem érdekel hány éves, eszemben sincs villogni vele senki elött.

Szerintetek most ilyen esetben is nekem esélyem se lenne? Kijöttem a gyakorlatból, rég nem csajoztam, még várakozó állásponton vagyok. Úgy is lehet mondani, be vagyok rezelve kicsit. Túl tetszik a csaj. Ha nem fogott volna meg belsöleg, akkor már rég elhívtam volna, de így tétje van számomra a dolognak. Mit gondoltok?



2022. márc. 28. 13:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyéni, úgyis az számít, hogy annak a konkrét nőnek oké-e a gyerek, tökmindegy mi mit írunk.
2022. márc. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy nekem személy szerint 23 évesen szóba sem jöhettél volna, de volt olyan barátnőm, aki 23 évesen simán elfogadta volna, ha a párjának gyereke van, mert annyira odavolt a gyerekekért.

Szóval azzal semmit sem veszítesz, ha megpróbálod. Ha nem próbálod meg, akkor tuti nem jön össze. Ha megpróbálod, akkor vagy összejön, vagy nem. És ha nem is jön össze, legalább elmondhatod magadról, hogy megpróbáltad. Veszíteni csak azzal veszítesz, ha meg sem próbálod.

Úgyhogy hajrá, hívd el, meglátod, mi sül ki belőle.

2022. márc. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne?

N

2022. márc. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak most olvastam, hogy gyereked van. Ez már változtat a helyzeten. A korkülönbség rendben van, de sajnos a gyerek rontja az esélyeidet.

N

2022. márc. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szedd magad össze. Olyan nincs, hogy nem akarod elhívni, mert nem akarod kockáztatni, hogy a neked nagyon tetsző csaj visszautasít. Ha nem hívod el, száz százalék, hogy nem lesz semmi. Egyébként nincs semmi rendkívüli egy 23/32 párosításban, inkább a gyerek lehet kizáró ok, de ezt sem fogod megtudni, ha nem lépsz semmit. Ha visszautasít vagy bármi egyéb miatt nem passzoltok, majd találsz más értékes nőt.

"Hangsúlyozom, nem a fiatalsága és szépsége miatt tetszik nekem ez a lány"

Egyébként nem bűn az sem, ha tetszik a szépsége és a fiatalsága (hiába próbálják egyes idősebb és/vagy nem túl szép emberek annak beállítani).

2022. márc. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Sok párkapcsolat van ekkora, vagy még nagyobb korkülönbséggel, annyi, hogy amikor TUDATOSAN keres az ember, pl. társkeresőzik, akkor jellemzően max. 5 év korkülönbséget állít be. Ettől függetlenül, ha beleszeret pl. valaki egy munkatársába, aki esetleg 9-10 évvel idősebb, ugyanúgy összejönne vele.


Én is így vagyok. Sosem kerestem idősebb párt, a legnagyobb korkülönbség is eddig 3 év volt, most pedig beleszerettem egy 10 évvel idősebb férfiba. Én mondjuk 26 vagyok.


Viszont a gyereknevelés nem erőltetés kérdése. Ha van gyereked, akkor hozzád tartozik, ugyanúgy, ahogy az anyjával is marad egy kapocs, és emberfüggő, ki hogy kezeli a dolgot. Mármint, hogy anyuka is továbblép-e, vagy igyekszik keresztbe tenni. Én nem örülnék, ha nem tudnám a páromat bevonni az életemnek minden részébe, és mondjuk csak akkor tudnék a gyerekemmel lenni, ha ő nincs ott. Nekem nincs gyerekem, de volt már olyan párom, akit sem a családom, sem pedig a barátaim nem bírtak, és így konkrétan sok jó, közös időtöltésről lemaradtam. Hiszen vagy exemmel voltam, vagy a többiekkel. Ha egy helyen volt mindenki, akkor tapintható volt a feszültség, bár senki sem szólt semmit.

2022. márc. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem jönnék össze én sem gyerekes pasival. Tök mindegy, hogy nem kellene bevonódnom, a gyerek akkor is ott van.

Én majd olyan családot szeretnék, ahol csak közös gyerek van, nincs mozaikcsalád, meg féltestvér. A gyerek anyja is mindig az életed része lesz, ez is negatívum. Te is úgy írod, hogy "olyankor nem jön át" a csaj mikor ott a gyerek ha nem akar. És ha már összeköltöztök? Egy komoly kapcsolatban, ahol a cél a közös élet, ott nem lehet figyelmen kívül hagyni az előző kapcsolatból érkezett gyereket. Randizgatni persze lehet simán, de az akkor nem nagy szerelem, ha bele sem gondolnak a felek, hogy egyszer majd magasabb szintre emeljék a kapcsolatot.

Azt senki nem tudja, hogy ez az adott nő hogy áll a gyerekes pasikhoz, lehet elfogadja. De figyelmen kívül hagyni a gyerek létezését nem lehet.

2022. márc. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

23 vagyok, gyerekes pasibol én sem kérek. A korosztályom, de sőt a 30as korosztály is még tele gyermektelennel.


De! Ez nem jelenti, hogy annak a lánynak is kizáró ok.

2022. márc. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
nöbe...
2022. márc. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
41%

Hat én se kapkodnék gyerekkel rendelkező férfi után 26 évesen!


Azt hiszem fogadd el hogy már kettesben maradsz a gyerekeddel. Legalább jobban oda tudsz figyelni rá hogy felelősségteljesen feltudod nevelni!

2022. márc. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!