Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tapasztaltok, az utóbbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tapasztaltok, az utóbbi években valóban nagyon megnőttek a nők elvárásai, vagy ez is csak egy incel hipotézis?

Figyelt kérdés

2022. márc. 28. 13:53
A kérdező szavazást indított:
Nem tapasztaltam változást
Részben igaz
Sajnos valóban az egekben az elvárások
Egyéb
37 szavazat
1 2
 1/19 Laylah ***** válasza:
86%
Megnőttek, mint ahogy a nőkkel szembeni elvárások is, de egyik sem akkora mértékben, mint ahogy itt próbálják néhányan beállítani. Ha olyan megugorhatatlan léptékek lennének, akkor senkinek nem lenne boldog párkapcsolata. Ez van.
2022. márc. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
16%
Az biztos, hogy egy csóróbb férfinak mostanában nehezebb dolga van a nők terén, mint pár évvel ezelőtt volt. Amelyik férfinek pl nincs autója, az alapból egy nulla a nők szemében.
2022. márc. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%

Előre leszögezném, hogy nem értek egyet az "incel problémával", DE...

Valahol láttam egy kutatást arról, hogy valóban nőttek a nők igényeik, és belegondoltam, hogy ez valamennyire valid.

Ugyanakkor nem tartom ezeket a nőtt elvárásokat megugorhatatlannak. Pláne azért nem, mert a nők felé is több lett az elvárás.


Szerintem ott is nagy probléma lehet, hogy incelek sokszor alapból megfoghatatlan nők után ácsingóznak. Ezt mindig tagadják, de volt már itt több egyed is, aki bevallotta, hogy ő különösen szép nőt akar maga mellé, miközben bűn rondának tartja magát.

Volt olyan kérdés, ahol incel kérdezte meg mik a valódi nők elvárásai. Valaki tök jókat írt, olyanokat minthogy pl. naponta tisztálkodjon, vagy ne csalja meg. És komolyan le lett pontozva egyes incelek által!

2022. márc. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%

2-es:

Természetes, hogy egyre nagyobb lett a pénzigény. Ez annak köszönhető, hogy az emberek elkezdtek tudatosan vállalni gyereket. Régebb persze tök jó volt, nyomorba szűltek, és ilyen "majd lesz valami" alapon lepasszolták a nagyszülőknek, sőt szülői házba laktak.

De az újabb generáció nagyobb részt akar függetlenedni és minél többet meg akar adni a gyerekének - és ez nem rossz dolog. Ez nem egyből "elkényeztetés" kategória, csupán mondjuk én örültem volna ha gyerekként valami lányos biciklit kapok, nem pedig a bátyám fiús-zöld amúgy is használtan vett bringáját. Én ilyeneket akarok majd megadni a leendő gyerekemnek.

Szóval nem kérek elnézést, hogy azt akarom, hogy legyen a partnerem fizetése is jó, mert én ki fogok esni a szűlés és anyaság miatt a munkából. És igen, ez hosszútávú terv, de ugyanakkor mivel én egy abszolút komoly kapcsolatba gondolkodó ember vagyok.

2022. márc. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%
Én nem tudom, hogy mennyivel nőttek vagy nem nőttek az elvárások de nem megugorhatatlanok az biztos.
2022. márc. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%
Ha megnőttek az elvárások, de ezeket képesek teljesíteni emberek - de legyen a ti szavaitokkal élve "chad"-ek - akkor az pont azt jelenti, hogy az emberiség egyre többet és egyre jobbat akar. Ami hosszútávon fejlődéshez vezet.
2022. márc. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
56%
Nem nőttek meg! Csak az internet miatt és az okos eszközök miatt már a nők könnyebben tudnak szelektálni. Pl 30 évvel ezelőtt a Reni csak a lakótelepen lakó srácokat ismerte. Ismerős által választott vagy az iskolából stb értitek ? Manapság meg ott a Facebook , tinder akármi és rá ír ismerkedési szándékkal 5000 férfi . Persze hogy azt válassza ki aki a legjobb külsejű meg legtöbb pénze van.
2022. márc. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
20%
nem csak az elvárások nőttek meg hanem a férfigyűlölet is
2022. márc. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%
Inkább úgy fogalmaznék, hogy megnőttek az emberek elvárásai. Nagyobb az igény az önfejlesztésre, a társadalmi fejlődésre. Az incelek sajnos megragadtak egy alacsony szinten, és nem is akarnak feljebb törni, sőt kifejezetten sértésnek veszik ha ezt javasolják nekik. Inkább elvárják a többségtől, hogy ők süllyedjenek le hozzájuk.
2022. márc. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%

8

Olyan jó, hogy a nőket senki sem gyűlöli. <3

2022. márc. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!