Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elhatároztam, hogy elkészítek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhatároztam, hogy elkészítek egy széleskörű átfogó profilképet a sikertelen (és szűz) férfiakról. Szerintetek van értelme?

Figyelt kérdés

Általában nagyon erős elhatározásaim szoktam lenni, szinte már-már vasakaratú vagyok.


Jelen esetben eldöntöttem, hogy egy kollektív összefoglaló profilt alkotok a sikertelen és szűz férfiakról, statisztikát fogok vezetni és megfigyelem milyen közös paraméterek és visszatérő tulajdonságok manifesztálódnak. Megpróbálok törvényszerűséget felfedezni, majd a törvényszerűségek felfedezése alapján plauzabilis modelleket kreálni és ha lehet még egyenleteket és axiómákat is megalkotni. Ki tudja? Talán olyan leszek majd a csajozás terén, mint Newton a fizikába? Akár forradalmasíthatok mindent és újra írom az eddigi elképzeléseinket.


Hasonlóan kell ezt elképzelni mint a hadseregben, amikor egy nehéz művelet lebonyolítása érdekében, mielőtt még bevetnék a különleges taktikai egységet, előbb begyűjtik a terep topográfiai térképét, meteorológiai jelentéseit, kémjelenetéseket az ellenség szokásairól, kibernetikai és információtechnológiai leírásokat, műszaki adatokat, a célpont épület architektikus tervrajzait stb. Azért, hogy a begyűjtött adatok alapján, a meglévő információkra hivatkozva ki lehessen dolgozni egy jól működő stratégiát.

Ilyeminek szánom majd én is ezt.


A személyes balsors a felfogás eredete.


Mi a véleményetek? Lesz értelme?



2019. ápr. 9. 16:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Már rengeteg erre irányuló kutatás van, de hajrá!
2019. ápr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Nem lesz értelme. Ez tipikusan az, amikor a kifolyt sz*rt kerülgetjük, méregetjük, nézegetjük, ahelyett, hogy feltakarítanánk. Lehet, de minek? Nem segít senkin sem.
2019. ápr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%
De ki fogja bevallani, hogy ő sikertelen szűz x évesen? Nagyon kevesen.
2019. ápr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
60%
Kezdheted rajtam. 35f es szuz
2019. ápr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy velem van a baj, de nem értem, ennek végső soron mi a konkrét célja.
2019. ápr. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%

Nincs értelme.

Problémák:

- meglehetősen korlátozott számú ember vállalná be arccal, plusz egy egész élettörténet elmesélésével hogy szűz.

- nem számíthatsz őszinteségre, pláne, hogy sok szűz férfi még magával szemben sem őszinte. általában az megy, hogy "azért nincs sikerem, mert nem vagyok gazdag és bunkó" nem pedig az, hogy "belátom, hogy talán unalmas vagyok, és néha még a szemkontaktus is nehezen megy nőkkel"

- mindenki szüzen kezdi, így csak azokat interjúvolhatod meg, akik éppen most, ebben a pillanatban szüzek, de semmi nem garantálja, hogy ezek a férfiak azok is maradnak mondjuk fél év múlva. ha végzel a kutatásoddal, lehet, hogy az alanyaid fele már szexelt

- egy ilyen kutatás nem ér semmit, ha nincs mivel összehasonlítanod. mit érsz vele, ha megfejted a férfiszüzesség titkát, ha nem tudod összehasonlítani azzal, hogy pontosan miben különböznek a nem szűz férfiaktól? (leszámítva azt a nyilvánvaló tényt, hogy nem szexeltek)


Ha azzal akarod elütni a szabadidődet, hogy szűz férfiak történeteit hallgatod, az teljesen rendben van, de nem hiszem hogy hatalmas következtetéseket lehet levonni egy ilyenből.

2019. ápr. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%

Szívesen leírnám az eddigi párkapcsolati dolgaim, de ez csak akkor működne, ha hozzám hasonlóan más is így tesz.


Alapvetően nem rossz a kérdező ötlete, a gond az, hogy ezer oka lehet annak, hogy valaki nem tud párkapcsolatot kialakítani és pont ezért nagyon nehéz közös nevezőt találni. A rossz külsőtől kezdve az önbizalomhiányon, nagy elvárásokon át egészen az elme zavarodottig terjed a skála.

2019. ápr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%

"egy széleskörű átfogó profilképet"


Nem fog menni, hacsak nem ez a szakterületed. Statisztikus vagy? Pszichológus?


Akarat tudás nélkül veszélyes kombó.

2019. ápr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy 3%-ra becsült rejtőzködő réteg annyira lesz sikeres ebben lévő embereket keresned mint ha pl ISIS tagokat keresnél interjúra.


Ezzel így senki nem fog dicsekedni. Egyébként meg semmi értelme. Nem változik tőle a világon SEMMI. Voltak vannak és lesznek is ilyen emberek midig.

2019. ápr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Semmilyen konkrétan személyes adatot nem fogok kérni senkitől (mint pl név, lakcím stb).
2019. ápr. 9. 18:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!