Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik még olyan férfi akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan férfi akit nem csak a szex érdekel?

Figyelt kérdés

Mostanság azt vettem észre hogy a féefiak már az első találkozáson ágyba akarja vinni a nőket.(nem akarják megismerni a másikat)

Miért van ez? Tényleg csak az a fontos a férfiaknak?

Vagy nekem túl nagyok az elvárásaim?



2022. márc. 29. 11:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
40 felett rengeteg van, keress öreg palit.
2022. márc. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem újkeletű, régen sem volt másképp. Bunkó, önző fazonok mindig is voltak meg lesznek is, de azért nem minden férfi ilyen. Az biztos, hogy elég sok ilyenbe botlik bele az ember lánya. Nem vagyok egy mai csirke, de még emlékszem, fiatalabb koromban én is gyakran futottam bele ilyenekbe. És nemcsak szingliként. Többször is előfordult, hogy rámrepültek a férjem haverjai, munkatársai, valamennyien nős, családos pasik voltak. De azt gondolom, a többség nem ilyen, csak ők megfontoltabbak az ismerkedésben.
2022. márc. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
91%

Vannak ilyen férfiak, úgyhogy fől a fejjel kicsi.

Engem pl zavarna is, ha egy nő már az első randi után ágyba szeretne bújni.

Van abban valami szexi, és izgató, amikor egy nőért egy kicsit kűzdeni kell.

Az még izgalmasabbá teszi az első együttlétet.

2022. márc. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Általában az ilyenek kerülnek a barátzónába.

¯\_(ツ)_/¯

2022. ápr. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!