Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incelek hogyan akarnak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelek hogyan akarnak az ügyükben elérni bármit is, ha érdemben nem tesznek érte semmit?

Figyelt kérdés

Ugye állandóan papolnak arról, hogy legyen szabályozva a társkeresés úgy hogy nekik is előnyös legyen, esélyegyenlőséget akarnak (most tekintsünk el attól, hogy mások kárára).


Ilyesmiket nyilván anonim fórumokon nagyon nehéz kiharcolni. Mert így, aki nem jár fel gyakori-ra, talán még nem is hallott az incel fogalomról..kivéve azt a pár incel mészárlást leszámítva, ami nyilván negatív színben tünteti fel őket.


Többször felvetettük, hogy kezdjék youtube csatornával, de arra is mindig ki találtak valamit hogy miért nem. Ha nem lépnek ki az anonim fórumok árnyékából, (persze békésen, erőszakmentesen) és nem beszélnek a dologról, nem lesz semmi..


Szóval nem értem, hogy mi ez a passzív magatartás a részükről, miközben változást akarnak.


Ha egy incel ezt eltudná nekem magyarázni, azt megköszönném. :)



2022. ápr. 2. 22:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
43%

10: A "garantált volt" kifejezést úgy értettem, hogy aki minimálisan adott magára és elért valamekkora sikert az életben, tudott magának nőt találni komolyabb probléma nélkül.


Ez a nő nem tárgy dolgot meg nem értem miért hozod ide. Semmi köze a kérdéshez meg a válaszomhoz se.

2022. ápr. 3. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
14%

Én nem azt mondom, hogy szabályozva legyen, hanem hogy segítve. Például ne max 500 karakter bemutatkozás legyen opció egy platformon, hanem 5000 minimum karakter legyen.

Legyenek pszichológusok által megalkotott skálák, amiket beállíthatunk, ami alapján kereshetünk, stb.

Ez mindenkinek csak előny lenne.


Nem tüntet fel minket negatívan. Ennyi erővel minden egyes ember negatívan lenne feltüntetve a földön kívüliek szemében már akkor is ha csak 1 olyan ember élt valaha a bolygón, mint hitler, sztálin, és a többi istentelen.

Ennek a következtetésnek semmi értelme. Mindenki önmaga, nem mindenki más, csak mert van vele hasonlósága. Ennyi erővel ha van egy élőlény, például oroszlán, ami mást gyilkol, akkor az egész fizikai univerzumot rossz színben tünteti fel a felsőbb létben létezők szemében... Ugye milyen ostobaság? Az hogy te így "gondolkozol" sem tünteti fel az összes ostoba embert, csak téged.


Még sosem láttam, hogy kezdjük youtube csatornával.


Én mindenkivel beszélek mindenről. A pszichológusomat lassan redpillessé teszem...

Folyamatosan aktívan és tudatosan teremtek a virtuális világon kívül is.


Semmilyen passzív magatartásom nincsen. Én vagyok a legaktívabb az élet minden területén. Még arnold swarci se volt ennyi aktív, pedig ő pár órát aludt és ébren töltött percei mind be voltak táblázva éveken át. Ő semmi ahhoz képest, amit én csinálok.


Nem tudom mit kéne elmagyarázzak. Hogy te miért látod ezeket az illúziókat? Gondolom mert eddigi életeid során nem sikerült objektívnek és kritikusnak nevezhető gondolkodási formát elsajátítanod, ezért azt gondolod, ha láttál 1 embert, akkor ismered a világmindenség összes élőlényét.

Kérdezd az isteneket egy jó meditációban, ne azokat akikről az illúzióidat felállítod.

2022. ápr. 3. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
69%

#11:

Azt is tedd hozzá, hogy a férfiak csak házasság után jutottak szexhez, tehát aki nem nősült, az szűzen halt meg. Illetve nem csak az a nő kelt el, aki 50 kiló alatt volt, babaarcú, feszes cicikkel és babapuncival. Volt, akinek a kövér és/vagy csúnya jutott, és bizony őt is volt, aki egy életre kapta, mert nősülni (szinte) kötelező volt.

És még akkor is volt pár falu bolondja, aki nem kellett senkinek, és agglegény maradt.


20-30 évvel ezelőtt is voltak "incelek", akiknek a szociális készségeik miatt nem jött össze kapcsolat. De ők akkor is megoldották a prostizást, mikor tiltott volt.

2022. ápr. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
54%

12-es: nagyon sok platform van ahol bőőőven lehet írni bemutatót. Plusz semmi se akadályoz meg téged, hogy pl egy 12personalyties tesztet megírj és beleírd a bemutatkozószövegedbe hogy te pl. Intj vagy.

Ugyanúgy, saját magad hibáira is reflektálhatsz és saját magad is változtathatsz rajta.

2022. ápr. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
40%
Sokszor kérdeztem már itt az oldalon, mit tehetnék azért, hogy magasabb és jobb képű legyek. Nem tudta megmondani senki.
2022. ápr. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
73%
15-ös: mert a 170 centi miatt panaszkodsz -,-
2022. ápr. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
26%
Ha egyszer annyi vagyok, és ez minden nőnek kevés...
2022. ápr. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!