Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elérni,hogy végleg le tudjak mondani a nőkről?

Figyelt kérdés
Minden nap próbálom elterelni a figyelmemet erről a témáról de sajnos nagyon nehezen megy. Nap mint nap rengeteg lányt látok és mindig az lesz a legelső gondolatom,hogy nekem úgysem lenne esélyem senkinél sem hiszen visszataszító vagyok. Gyeremekkoromtól kezdve nem tudtam velük beszélgetni és inkább messziről elkerültem őket. Próbálom a külvilág felé nem mutatni,hogy állandóan szomorú vagyok. Persze nem értem,hogy miért hiszen mindig is világos volt számomra,hogy a nők nem az én világom. Ha nagyon ritkán a nők hozzám szólnak nem tudom megfelelően kezelni a helyzetet. Nem vagyok hozzászokva,hogy nők vagy inkább emberek társaságában vagyok. Az egyetemen is inkább mindig az utolsó sorba ülök. Nem azért mert bárkivel is problémám lenne hanem inkább azért,hogy ne zavarjak másokat a jelenlétemmel.

2022. márc. 24. 13:00
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
67%
Az önsajnáltatásban és a negatív gondolkodásban mélyebbre kell süllyedned, és megnő az esélyed arra, hogy magányosan éld le az életedet nő nélkül. Bár így is afelé haladsz, ha ez megnyugtat.
2022. márc. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
61%
Ugye az megvan, hogy hülyeséget csinálsz! Menj el pszichológushoz, a problémád kezelhető. Ha egyetemista vagy, még nem is vagy elkésve, 20 év múlva már sokkal nehezebb lenne.
2022. márc. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
84%

De egyébként én azt tanácsolom neked, hogy ne add fel, hanem fejleszd magad.


#1 voltam.

2022. márc. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
86%
Pedig mi nők is ugyan olyan emberek vagyunk, mint te.
2022. márc. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
96%
Menj el pszichológushoz, ha egyedül nem tudsz változtatni. Az önsajnálat nem visz előre.
2022. márc. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy undorító maradnék a nők szemében.
2022. márc. 24. 13:21
 7/59 anonim ***** válasza:
95%
Miért lennél undorító?
2022. márc. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
97%
Ez csak a te fejedben létezik mert olyan szinten nincs önbizalmad, de azon nem is lehet segíteni aki nem hagyja.
2022. márc. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 A kérdező kommentje:
Ha meglátom magamat a tükörben rögtön az az első gondolatom,hogy mindenki undorítónak talál. Az sem könnyít a helyzeten,hogy sokszor látom azt,hogy ha a lányok rám néznek akkor elkezdenek nevetni rajtam.
2022. márc. 24. 13:27
 10/59 anonim ***** válasza:
79%
9-es Kérlek küldj egy képet privátban!
2022. márc. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!