Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Idősebb nők és férfiak akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb nők és férfiak akik korábban sikeresek voltatok a társkeresében de már nem: hány éves kortól indult meg a lejtő?

Figyelt kérdés
máj. 25. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Gyerek óta.

Mindenki szórakozik bulizik, vagy talalkozgatnak ez az,én meg nonstop a gyerekkel minden nap minden hétvégén. Soha semmilyen szabadidőm nincs. Az alvásom is gyerekfelügyelet minimum.

máj. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%

Ha valaki sikeres a társkeresésben, az nem azt jelenti, hogy sikerült neki megtalálnia azt az egy partnert, akivel harmonikus, hosszú évtizedekig tartó kapcsolatot / házasságot / családot hoz össze?

Vagy számodra az a siker fokmérője, kérdező, hogy az illető fűvel-fával összefekszik?

máj. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
#1: tehát te amikor gyereket vállaltál, nem voltál azzal tisztában, hogy ez az általad leírtakkal jár?
máj. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

Nem. Sehol nem jár ezzel. Máshol ugy van hogy a gyerek 1 hétig apánál 1 hét anyánál meg vannak rokonok is. Valahogy érdekes de mindenkinek lesz 2.férje. nyilván képesek talalkozni is valakivel akkor.

Én egyszer próbáltam gyerekkel randi gyerekkel allásinterju.

Eszembe nem jutott volna soha, hogy ez lesz.

máj. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Ja és nyilván nem a gyerek tehet róla. Mielőtt kiforgatná bárki arra, hogy szülni nem kellett volna. Fene se fog 80 éves korig várni mire talán minden tökéletes lenne egy gyerekhez.
máj. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

24-től...aztán 27-től beindult.

N

máj. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
35
máj. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
21 éves korom óta. Azóta le se sz*rnak a nők. Legalábbis aki legalább átlagos és nem 50 éves. 30F.
máj. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
6-os, 27 évesen csináltál valami plasztikai műtét?
máj. 26. 07:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem 26 volt a vízválasztó.
máj. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!