Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az európai fehér nők miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az európai fehér nők miért támasztanak ilyen hatalmas igényeket egy férfival szemben?

Figyelt kérdés

Szerencsétlenek azért tepernek karrierben, külsőben, személyisegfejlesztésben, anyagiakban, hogy nőhöz férhessenek.


Mi lenne ha elég lenne a nőknek a férfiak jelleme? Megállna a világ?


2022. ápr. 7. 12:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

"Mi lenne ha elég lenne a nőknek a férfiak jelleme?"

Ugyanígy itt rinyálnál.

Nem is értem, mit keresnek ilyen kérdések a tudomány rovatban.

2022. ápr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Hm, igen, hatalmas követelményeket támasztunk. Pl. hogy a pasi szeressen és ne csaljon meg fűvel-fával.

Oké, elismerem, hogy az ilyen túlzott, irreális, felháborító követelések teljesen jogtalanok.

2022. ápr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

"Szerencsétlenek azért tepernek karrierben, külsőben, személyisegfejlesztésben, anyagiakban"


38 éves nő vagyok, van férjem, volt jó pár kapcsolatom, életem során találkoztam egypár férfival.

De olyannal sosem találkoztam, aki azért teperne "karrierben, külsőben, személyisegfejlesztésben, anyagiakban", hogy egy nőnek megfeleljen.

Én olyan férfiakat ismertem, akik nem robotok, hanem emberek. Volt köztük helyes és csúnya, szegény és gazdag, de egyik sem úgy kelt fel reggel, hogy "na akkor most teperek, mert hogy a nők blabla". A nők sem ilyen robotot keresnek, hanem olyan férfit, akiben valami megfogja őket. Két ember találkozik, és elkezdenek vonzódni egymáshoz. Vannak, akik egyből ágyba ugranak, mert akkora a kémia, mások meg lassabban kerülnek közel egymáshoz. De olyan, hogy "na én ma gyúrtam, kineveztek osztályvezetőnek, megnyílt a harmadik szemem, nyertem a lottón, úgyhogy mosmá' automatikusan jár nekem egy nő", na ilyen nincs.

Sokat segítene rajtad, ha megpróbálnád megismerni a nőt és nem csak egy beszerzendő tárgyként tekintenél rá.

2022. ápr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

2


Ne játszd meg magad, van legalább 100 szűrő amin át kell mennie mire elég megfelelő ahhoz, hogy megmutathassa mennyire képes szeretni. Sokan vagyunk akiknek a szeretetére senki nem kíváncsi.

2022. ápr. 7. 13:05
 5/21 A kérdező kommentje:

3


“Sokat segítene rajtad, ha megpróbálnád megismerni a nőt és nem csak egy beszerzendő tárgyként tekintenél rá.“


Ezt is próbáltam. De biztos rossz volt a testbeszédem, mimikám, gesztusom, hanghordozásom és ezért mentem a levesbe. Hát igen a nők már csak ilyenek, sok szűrőn át kell menni.

2022. ápr. 7. 13:07
 6/21 MDaniel98 ***** válasza:
100%
A nők azért szeretnének egy olyan partnert maguk mellé, akivel mondjuk nem kell aggódniuk mondjuk a hajléktalanná válás miatt, és mondjuk ezért nem is hibáztatom őket. De persze vannak olyanok, akik nagy elvárásokat támasztanak a férfiak felé, de ők azért általában olyan helyzetben is vannak, hogy válogathatnak a férfiak közül.
2022. ápr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

6


Oké de akkor miért nem dolgozik keményebben a nő, miért nem keres többet, hogy biztos legyen nem vállnak hajléktalanná?

2022. ápr. 7. 13:09
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok. Jahh, igen, rengeteg szűrőn kell átmennie. Én például elvárom a pasitól, akivel együtt vagyok, hogy: 1. ha én szeretem őt, akkor szeressen ő is, 2. ha már én hűséges vagyok, akkor legyen az ő is, 3. ha már én okos vagyok, akkor ő se legyen sík hülye, 4. legyen legalább olyan magas, mint én (próbáltam alacsonyabbal, de nem megy, sajnálom, már csak ilyen gané vagyok), 5. nem feltétel, de mindenképpen jó, ha van humorérzéke.

Leszarom, mennyit keres, mert szerencsére nekem van annyi pénzem, amiből ha kell, őt is el tudom tartani. Mert ugye mindig ezen megy a hiszti, hogy jajj de anyagiasak a nők.

2022. ápr. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Elég a pasi jelleme. Csak nehogy olyan legyen, mint a kérdezőé.
2022. ápr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

8


Igen és a fejformája is teljesen mindegy.

2022. ápr. 7. 13:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!