Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nemek miért nem békélnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nemek miért nem békélnek meg egymással el, és fogadják el, hogy a nők elférfiasodtak,a férfiak meg elnőiesedtek jelentős mértékben?

Figyelt kérdés

Önmagában nem azzal van a baj, hogy elnőiesedtek a férfiak és elférfiasodtak a nők, hanem hogy ezek az emberek nem találják meg egymást.

Mire gondolok; pl. hogy sok férfi nőies nőt akar magának,miközben ő maga is nőies, de egy nőies nőnek ez nem fog bejönni. Illetve sok nő elvárja, hogy férfias legyen a férfi, miközben ha ő nőként férfiasan viselkedik, akkor az nem sok férfias férfit fog bevonzani.

A férfias férfiak és a nőies nők ettől még léteznek természetesen, és általában meg is találják EGYMÁST.

Akik viszont jellemzően egyedül maradnak azok a férfias nők és a nőies férfiak. Valójában ők is tudnának szimbiózisban élni, csak valamiért ezt nem akarják beismerni, mert a társadalmi nyomás még mindig túl nagy, hogy márpedig egy nőnek nőiesnek kell lenni,férfinak férfiasnak, és habár ők maguk ezeket a kritériumokat nem teljesítik,de úgy vannak vele, h a leendő párjuktól ezt mégis elvárják.


2022. ápr. 7. 21:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%
Jól érzem, hogy ideológiai szintlépés történt az inceleknél?
2022. ápr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
11%

Ez egyáltalán nem igaz. A nyomi férfiak attól nem lesznek nőiesek, hogy nyomik. A 70 -es évek hippi férfiai között viszont sok vett magára valóban nőies tulajdonságokat.


A manageri pozícióban dolgozó karriernők meg csak hiszik, hogy férfiasak. Valójában ugyan olyanok, mint 100 éve egy háztartást vezető háziasszony. Az orrkarikás nyomi leszbik pedig egy rossz vicc.

2022. ápr. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
4%

1: Remélem nem. A problémát nem a szerepek felcserőlédése okozza, hanem egyszerűen csak a nők felé hajló párkapcsolati piac. Vitatéma, de szerintem a feminista törvények is működnének, ha egyenlőség lenne a piacon a nemek között.


Amit én mondok, hogy vagy legyen tradícionális rendszer elnyomott nőkkel, vagy legyenek a nők szabadok és legyen feminizmus a munkahelyen, de akkor a Tinderen is.

2022. ápr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Kérlek ne trollkodjátok ne offoljátok meg a kérdést ezzel az 'incel' szarsággal.

Itt egy teljesen más témáról van szó. Az, hogy ki kivel szexel ,az egy más lapra tartozik.

Én itt most párkapcsolatokról beszélek. Hogy alapvetően jól is működhetne egy párkapcsolat egy férfias nő és a nőies férfi között, sok tekintetben kiegészítenék egymást.

2022. ápr. 7. 21:57
 5/24 anonim ***** válasza:
80%

3

Ezerszer leírtam nektek, hogy természetes személyekre (férfiak és nők) teljesen már típusú törvények vonatkoznak, mint a jogi személyekre (vállalatok, szervezetek stb.)

Mikor fogjátok ezt végre megérteni?

Ha nem hisztek nekem, olvassatok utána, vagy kérdezzetek meg egy jogászt.

2022. ápr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
22%
Az incel témát az első hozta fel. Egyébként szerintem is működhetne, csak a gyakorlatban nem látom a férfias nőket sehol se.
2022. ápr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%
5: Talán lehet, hogy változtatni kéne a törvényeken, vagy be kéne avatkozni máshogy.
2022. ápr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
81%

7


Néhány lúzer miatt senki nem fogja csorbitani senkinek sem a jogait...különben ugyanolyan politikai hulla lesz, mint mzp...

2022. ápr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
12%
8: Nem lehet, hogy a Fidesz győzelmének köze lehet az incelproblémához? Én például a Fideszre szavaztam ha már egyik párt sem kínál számomra jövőt.
2022. ápr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
22%

9


Inkább ahhoz, hogy senki nem akar Ukrajnába menni golyófogónak....

2022. ápr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!