Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi idő után lehet fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után lehet fel tenni azt a kérdést az ismerkedési szakaszban, hogy hányada is állunk egymással?

Figyelt kérdés
2 hete ismerkedünk, az az igazság nekem vannak félelmem vele kapcsolatban. Biztos van még egy nő, de lehet csak én angyalom túl. Szeretném tisztán látni a dolgokat. 2 hét után rá lehet kérdezni a másikra? És ha nem tudja még mondani? Én sajnos már fel vagyok készülve minden válaszra szóval nagy meglepetés szerintem nem fog érni. Ha rá kérdezek, hogy van e masik nő is, simán tud hazudni. Normális segítséget nagyon szépen köszönöm, a többire nem tartok igényt.
2021. dec. 12. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha 1-2 randi jól sikerült, szimpatikusak vagytok egymásnak, akkor úgy illik, hogy senki mással nem ismerkedtek.

Ha lesz belőle kapcsolat, akkor azért.Ha nem, akkor meg lehet randizgatni másokkal.

Én nem randizgatnék olyannal, aki X randi után is tudom, hogy több vasat tart a tűzben.Az ilyen emberek megbízhatatlanok és gusztustalanok az én szememben, nem valóak komoly párkapcsolatra.

2021. dec. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%
Inkább ismerkedj te is tovább másokkal. Ne kérdezz rá, mert vagy hazudni fog, vagy kétségbeesettnek fogsz tűnni.
2021. dec. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem te nem kellenél nekem. Nincs az az isten, hogy veled akarjak lenni. Ehhez elég volt ez a kérdés. A leuralás első pontja, hogy megkérdezed, hogyan tervez veled. Aztán már nincs határ
2021. dec. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"hogy megkérdezed, hogyan tervez veled."


Cuncika, csak van valami köze ahhoz, hogy mik a tervei a másiknak vele :D

AMúgy tényleg felesleges megkérdezni. Ha bizonytalan vagy, és azt érzed, mással is kavar, nem őszinte, stb... Jobb még az elején megszabadulni tőle.

2021. dec. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!