Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen normális társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen normális társkereső olalak vannak?

Figyelt kérdés
Régóta próbálok normális társat találni, pedig valahogy nem megy, a normális nők mindig elkerülnek a való életben. Ezért gondoltam a társkeresőre, hiszen ott az egész országból ismerkedhetnék. Aki ott találta meg élete párját, hogyan kell egy ilyen oldalt elképzelni? Hova érdemes regisztálni, ha nem egy "kalandvágyó" nőt szeretnék kifogni?

2022. ápr. 11. 20:05
 1/3 anonim válasza:

Saját tapasztalatból írom az alábbiakat!

Fizethetsz elő Badoora, Randivonal, Tinder bármi nevesebb társkereső oldalra...De esélyed ugyanolyan szinten lesz mint ezek nélkül!

Tudod miért? Mert egy valódi norm kapcsolatot nem az interneten kell kialakítani.

Személyes preferálást jobban értékelem, akár egy kávézóban leszólítani egy kedves hölgyet, bármi.

Menj "világgá" és garantálom neked hogy előbb utóbb magad is megtalálod a földön, és a társad is!

2022. ápr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1.

Kimerítő a válasz. Tapasztalatból tudom. Nem az oldalakkal van a probléma, hanem azzal, hogy a netes társkeresés eleve halálra van itélve.

Voltak, vannak, és lesznek kivételek. Vannak akik a netről házasodtak. De ezek száma szinte elenyésző.

Nincs kellemetlenebb annál, amikor valaki megtetszik kép alapján, a valóságban meg egész más jön szembe.

20 kilóval több, és min. 10 évvel öregebb.

Egy jó kép, csodákat tud művelni.

A neten mindenki az iskokai végzettséget nézi, meg a magasságot, meg a súlyt.

Ha viszont valaki nagyon szimpi lesz pl a spárba, akkor a kutyát nem érdekli, hogy mivel foglalkozik. Felőlem WC-s néni is lehet, ha csinos és szép arcú.

De ha prostituált az sem baj. Legföljebb úgy jár mint Julia Roberts a Micsoda Nő-ben .

Van ismerősöm aki örömlánnyal jött össze. Ma 2 gyermekes nagyon jó családanya.

2022. ápr. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a facebook ismerkedős oldalon vagyok fent legalább ez nem fizetős meg csak az tud írni akivel egyezés van meg kevesebb a kamu profil. De kb ugyanolyan mindegyik társkereső, ahogy előttem lévők is írják sajnos a legtöbben alkalmi kapcsolatot keresnek még akkor is, ha úgy adják elő, hogy komoly kapcsolat a cél. Találkozón meg jön a nyomulás. Én meg főleg csak online tudok ismerkedni, mert egy kis faluban élek és nincs közelben nagyobb város vagy bármilyen beülős, nyugodtabb hely ahol lehetne ismerkedni. 25/N
2022. ápr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!