Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van normális oldal társkeresés...

Van normális oldal társkeresésre fiatalon?

Figyelt kérdés

Tekintve, hogy visszahúzódóbb vagyok, ezért inkább az internetes ismerkedést részesítem előnyben, viszont nekem úgy tűnik, hogy neten sem a legkönnyebb.

Anotalkra felmegyek néha, de én még egyszer sem találkoztam ott normális lánnyal akivel tényleg el lehetett volna beszélgetni, csak a szokásos "szerepjáték?" "Szia, pervi vagy?" Ehhez pedig bevallom, k@rvára nincs már kedvem. Ezen az oldalon is volt, hogy beszélgettem lányokkal, de pár nap beszélgetés után mindannyian eltűntek.

Társkereső sem tűnik a legjobbnak, sokszor eljutok beszélgetésig, de nekem úgy tűnik, mintha a legtöbb lánynak nem is lenne kedve válaszolni, tőmondatokban, vagy 1, 2 szóval válaszolnak mindenre.

Van olyan oldal, ahol lehet normálisan ismerkedni, vagy nincs más alternatíva?

19/F



2022. márc. 17. 18:53
 1/7 anonim válasza:
Szia. Nekem irhatsz ha gondolod.
2022. márc. 17. 19:01
 2/7 anonim válasza:
Nekem a Badoo bejött ilyen téren.
2022. márc. 17. 19:26
 3/7 anonim válasza:
Ehhez nem megfelelő oldal kell, hanem megfelelő lányok.
2022. márc. 17. 19:56
 4/7 anonim válasza:

☢️ Anotalk - az totál ANONYM :D

🚫 Honnan veszed, hogy épp lányokkal CHAT-eltél ???

⛔️ Nem lehet, hogy vicceskedő srácokkal beszéltél, és egyáltalán nem csajokkal ?

🛑 NE LÉGY IDIÓTA! Ne a lányokat hibáztasd,hogy ha közben nem is velük beszélgettél..

2022. márc. 17. 21:30
 5/7 anonim válasza:

Nem szeretnélek elszomorítani, de ha nem vagy 10/8 kinézetre, normális képekkel és jó dumával, akkor kegyetlen lesz online ismerkedni...

DE! Ez nem azt jelenti, hogy nem lehetne, csak több idő kell, mire találsz valakit, akivel el is jutsz randira esetleg. Szóval ne add fel és ne rágódj ezen, mert csak idő kérdése az egész!:)


Még annyi, hogy a lányokat se hibáztatsd ezért, mert aki normális srácot keres és nem a kinézet az első, annak is rengeteg lehetősége lesz és borzasztó nehéz a konkurenciából kitűnnöd. Mondjuk normálisan beszélgetni nem mindegyik tud ez igaz:D de idővel találsz olyat is:)

2022. márc. 18. 20:05
 6/7 anonim válasza:
Úgy gondolom nincs.
2022. márc. 20. 13:04
 7/7 anonim válasza:

Szia.

Nekem írj nyugodtan, ha gondolod.

2022. márc. 24. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!