Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok magyar lányi miért választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok magyar lányi miért választ roma illetve más etnikumú partnert magának főleg lazább kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy a romák sok esetben belevalóbbak vagányabban viselkednek, de ez miért számít akkora előnynek sok nőnél? Többnyire anyagilag is jobbat mutatnak magukról a valós anyagi helyzetüknél és sok nő bedől ennek, mert egy kipofozott 20 éves BMW is jól tud kinézni ha megy rá egy réteg zománc..

2022. ápr. 12. 09:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Normális nő nem csinál ilyet. Az az alja réteg aki igen az meg nem reprezentatív.
2022. ápr. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
22%
Mert szeretik a büdös kolbászt
2022. ápr. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom. Én a szagukat sem bírom, a véreres szemeiktől meg kifejezetten rosszul vagyok. A viselkedésük is kifejezetten irritáló.
2022. ápr. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
25%

Olaszos.

Meleg szem, szép barna bőr.

Ez nagyon imponáló, erre jön a stílus ami a nők kényeztetéserol szól, nagy hazug szavakrol, ezek azért nagyon romantikus és szívmelengető dolgok

2022. ápr. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%

Azoknak a nőknek, akiknek egyáltalán pálya a laza kapcsolat, igenis annyit számít a bevállalósság, az, hogy nem mulyák odamenni, magabiztosak, kicsattannak az élettől, tudják, mit akarnak, határozottak, tudják, mit mondjanak a nőknek, van beszélőkéjük... most miért lenne szimpatikus csak szexre egy szobanövény, vagy egy olyan srác, aki nem tudja magát "eladni", hogy vele jó lenne egy körre elmenni. Mindenki az első benyomásból táplálkozik, és azért könnyebb elképzelni egy tényleg izgalmas, kellemes estét és jó szexet valakivel, aki vagány, mint valakivel, aki olyan kis semmilyen, és azon vekeng, hogy a kedvességet miért nem lehet p...ra beváltani.


Amúgy meg a nőknek csak egy része ilyen - általában szintén a nagyhangú, közösségi pillangó, instap...oid típusú lányok. Ha szeretnél sikereket, talán érdemes komoly kapcsolatban gondolkodni és nemcsak a csittifitti díszlibákban. Ha meg az nem elég fincsi, akkor még mindig ott vannak a prostik.

2022. ápr. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%
🤢🤢
2022. ápr. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Ezeket ti honnan veszitek??? Miskolcon nőttem fel KURVÁRA nem volt jellemző ez a marhaság amit mostanában tényként próbáltok itt minden kérdésben feltűntetni.
2022. ápr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%

7.


Felesleges a többes szám, ezeket a kérdéseket egyetlen ember írja ki újra és újra. Érezni a stíluson, a jellegzetes fogalmazási hibákon, a primitív egyszerűsítéseken.


Egyszer nézd át a kategória toplistát, feltűnik majd, hogy a "pont kérdésért" rovatban van kb. 5 felhasználó, aki ezek alapján havi 30 és 150 kérdés között ontja magából a hülyeségeket (bihari bivaly mester és társai)

2022. ápr. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%
8. Tényleg, igazad van. Annyira máshol nem is hallottam ezt a c-nyos dolgot, főleg nem férfiak szájából.
2022. ápr. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%
Fogalmam sincs, én nagy ívben kerülöm őket. Egyáltalán nen jön be a viselkedésük, ezt nem is értem honnan szedted. Más kultúra, hogy úgy mondjam.
2022. ápr. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!