Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfinak azért nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinak azért nincs hosszú ideje óta barátnője, mert irreálisan magasak az elvárásai, akkor vagy meleg vagy aszexuális?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 13. 08:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nincs így. Ha csak olyan lánnyal jöhettél volna össze, akivel nem lett volna jó, akkor jobban tetted, hogy nem ugrottál bele majd lesz valahogy alapon. Ennek nincs köze a szexuális irányultságodhoz.
2022. ápr. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem. Igényes és nem párkapcsolatfüggő.

Persze azért nagyban függ ez attól is, hogy az "irreálisan magas elvárások" mit takarnak egész pontosan. Mert ha mondjuk azt, hogy legyen felsőfokú végzettsége és stabil munkahelye, az egy érthető elvárás. De ha azt, hogy minden este miniszoknyás házvezetőnőként tálaljon fel neki egy háromfogásos vacsorát, az már akár bántalmazó kategória is lehet.

2022. ápr. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hetero
2022. ápr. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha úgy magasak az elvárásai hogy mellé ő egy pocakos szakmunkás….
2022. ápr. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Meleg.
2022. ápr. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez ostobaság.
2022. ápr. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok se incel, se meleg, legjobb tudomásom szerint. Viszont amikor szingli voltam, ezerszer inkább kivertem magamnak, minthogy olyan nővel foglalkozzak, aki nem indít be. Inkább maradtam egyedül addig, míg nem találkoztam olyan nővel, akivel kölcsönössen kívántuk egymást. Amúgy nekem magasak az elvárásaim, de azért nem irreálisak szerintem. Volt olyan, hogy 1-2 évig sem volt senkim.
2022. ápr. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Barátom csak azzal van akit szeret is. Mégis hetero.

Inkabb addig nincs senkivel ha az nem fogja meg

2022. ápr. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
*addig nincs senkivel inkább amíg meg nem fogja valakiben valami
2022. ápr. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 FoxtrotLidérc ***** válasza:

Attól függ, mi számít irreális elvárásnak. Ha egy mindig szépen kozmetikázott, kiváló alakú, de emellett kifejezetten házias, munkában és magánéletben 100%-osan odaadó nőről beszélünk, akinek csak az az igénye, hogy adott párjának a rendelkezésére álljon, az igen, irreális elvárás (lévén,hogy szembemegy mindennel, ami az embert emberré teszi - ahogyan a 100%-os perfekt jóképű, mindig elegáns, mindig tökéletes modorú, szeretetét minden körülmények között kifejezni képes csilliárdos üzletember is az, aki mindig minden körülmények között áll a mindenkori párjának a rendelkezésére).

Nekem az elvárásom...? Sokszor leírtam. Elsősorban az az "elvárásom" (nem szeretem ezt a szót...), hogy meglegyen a kölcsönös szeretet, kölcsönös tisztelet egymás iránt. Hogy támasza, társa legyünk a másiknak. Ezért mondom azt, hogy nem érem be úgymond AKÁRKIVEL. Aki nem társam a bajban, nem képes konszenzusra törekedni velem, aki NEM KÉPES nem szimplán tisztelni, hanem megtisztelni azzal, hogy kikéri pl a véleményemet abban, amiben érintett vagyok vastagon (pénzügyek, hitelek, etc), azzal nem elégszem meg. Nem ledominálni akarok senkit, és nem akarom hogy bárki ledomináljon. Ki tudjunk egymás mellett, de egymástól függetlenül is bontakozni, ne az legyen, hogy bármelyikünk átvegye a másik élete felett is az irányítást. Úgy vagyok vele, hogy amennyiben ez nem teljesül - ezer meg egy tisztázó beszélgetést követően sem - nem félek váltani. Mondom mindezt úgy, hogy jelen pillanatban párkapcsolatban élek.


F/32

2022. ápr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!