Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan férfi aki a 20-as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi aki a 20-as éveiben egyszerűen bele őrül a "female lufiba" és képtelen kiheverni a sokkot hosszú távon is?

Figyelt kérdés

[link]

Ugye amint az ábrából könnyen kivehető, de amúgy az életben is, a hülye is látja, hogy a nőknek 20-as, főleg kora 20-as éveikben iszonyú értéke van. Minden férfi őket részesíti előnyben és csak akkor próbálkozik más korosztályú nőknél, ha nem jut neki ezekből, még egy 70 éves papi is, minden férfi így van ezzel. Hiába is hazudnának.

Viszont a 20-as férfiak értéke még a béka segge alatt van, azok a nők szemében még éretlen kisgyerekek, sokaknak nincs még egzisztenciája stb. Sok olyan dolog ami miatt semmibe veszik őket a korukbeli nők meg mindenki.

Sok olyan férfi van szerintetek, akik ebben a kritikus életszakaszban olyannyira károsulnak emiatt a jelenség miatt lelkileg, és a kínzó társkeresési kilátástalanság, "piaci" egyenlőtlenség férfi és nő között, hogy véglegesen károsodik a pszichéje?



2022. jan. 15. 13:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hat en foiskolan es egyetemen aht lattam, a tobbsegnek korabeli parja van, egy masik hallgato a egyetemrol vagy egy madik sulibol.
2022. jan. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ez hülyeség. Az a 20-as srác, aki életrevaló, társaságba jár, szociálisan nem visszamaradott, külső hiányosságait igényessèggel, jó dumával ellensúlyozza, az bőven talál korban is hozzáillő lànyt.

Az pedig, hogy a 20-asokra mennek a pasik legjobban, baromság.

20-60 között átlagban ugyanannyira mennek a nőkre, sőt ez alatt és fölött is. Normális 30-as, 40-es, 50-es férfiak sem a 20-asokra mennek. Persze, van pár kivétel, de nem ez az általános.

Nem azért nem jut neked nő, amit leírtál, hanem valszeg amiket fent említettem, azokból hibádzik pár dolog.

2022. jan. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Teged inkabb csak az zavar hogy nekdd nem jut no a korosztalyodbol. A korodbeli helyes, ertelmes, ambiciozus sracoknak, meg ha nincs is vagyonuk, akkor is van nojuk. Amugy meg sokat fordult a vilag, regen volt egy szuk elit es mindenki mas szolga paraszt. Ma mar polgarok vannak es a dragabb tv se tud sokkal tobbet mint egy olcso. A nok is el tudjak tartani maguk, skm a valas, nagy a ferfi es nokinalat. Mar a szerelem dont es nem a szulok. Sok nonek egy oregebb gazdagabb fa.szi mar nem nyujt pluszt es korabelit vagy fiatalabbat keresnek. Szerintem ezt a grafikont az elet ndm igazolja. Nezd meg az orosz bernadettet akit osszevert a pasija feltekenysegbol vagy a lugos orvos baratnojet. Mindketto elvalt 40es no volt gyerekkel, megis szo szerint megorultek ertuk.
2022. jan. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
13%

Én már gimiben rájöttem, hogy a korombeli lányoknak csóró és túl komoly vagyok.

MILF-ezni kezdtem, és mindig volt 10-20 évvel idősebb barátnőm, szeretőm.

2022. jan. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

"...hogy véglegesen károsodik a pszichéje?"

Persze hogy van

Elég az itteni incelekre gondolni

2022. jan. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%

Azt írod, hogy a férfiak azok, akik csak a 20-as éveikben járó nőkkel hajlandóak ismerkedni.


Közben meg azt írod, ez a nők hibája.Hát keressetek akkor öreg nőt!

2022. jan. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
7%

#6


Pl én ezt csinálom már évek óta, de semmi. Mivel ha idősebb ha nem ugyanúgy egy senki vagyok autó, lakás, egzisztencia nélküli fiatal huszonévesként

2022. jan. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
25%

Elokerult a csocsabra ujfent. Reg volt mar. Elvileg most vagyok a csucson, ugyhogy igyunk egyet :)



Mondjuk a nok esteben helytallo az abra. Ferfiak eseteben az dont, hogy hogy all zsetonnal....



37F incel

2022. jan. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%
Nem unjátok még ezt a szedett-vedett diagramot? Csak egyszer linkelné hozzá valaki a kutatást is, amiből készült... Mert amúgy ilyet én is tudok csak úgy rajzolni.
2022. jan. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
2%

#9


Már linkeltük.

De akkor meg jött az, hogy "á, ez kamu, csak incel tudósok találták ki".

Pl hiába linkeltem a sciencedirect meg a Pubmed oldalról is kutatásokat miszerint az incelek IQ-ja magasabb az átlaghoz képest, azt is mind lefujjogtátok, hogy "incel kamu, ilyen nincs is"

2022. jan. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!