Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol érdemes ismerkedni hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes ismerkedni hosszú távú kapcsolat céljából?

Figyelt kérdés

Barátkozni, ismerkedni szeretnék, későbbiekben ahogy alakul kapcsolat céljából, de nem keresek se laza kapcsolatot se barátság extrákkal című dolgot. Hol/hogy érdemes 22 éves nőként? Próbáltam már több társkeresőt, de nem sikerül.

Nem szeretnék itt ismerkedni, nem ezért írtam a kérdést, privátokat se kérek!


2022. jan. 27. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egy online játékban ismertem meg a párom, beszélgettünk, barátok lettünk, végül így alakult.
2022. jan. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
Tinder
2022. jan. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Egyetemen vagy suliban nem tudtál ismerkedni?

Nem jársz bulizni?

2022. jan. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egyetemista, a középsuli ahová jártam szinte csak lányok voltak. Bulizni meg egy ideje már nem voltam, így eléggé megcsappantak a lehetőségek (nem járok egyedül bulizni, és akivel eddig jártam, most külföldön dolgozik)
2022. jan. 27. 20:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Jó és ha se itt se társkeresőn se sehol nem vagy hajlandó, akkor hogyan gondoltad mégis, hol tökéletesen megfelelő hozzádszólni? :D
2022. jan. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hajlandó vagyok társkeresőn, ha valaki tud mondani olyat, amit ténylegesen társkeresőnek használnak az emberek.

Itt meg, boldog-boldogtalan rám írna, amit nem szeretnék.

2022. jan. 28. 17:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Társkereső rosszabb :D lehetnél nyitottabb igazán
2022. jan. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Adtam már esélyt ennek az oldalnak is, de nincs se apakomplexusom, se nem akarok egy férfi pót anyja lenni.
2022. jan. 28. 20:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Ahaoké 🤔😂
2022. jan. 29. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!