Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért írnak rá a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írnak rá a férfiak olyan nőre, aki igazából nem érdekli őket és nem tetszik nekik?

Figyelt kérdés

Igen, egy kövér nő vagyok. És rendszeresen megkapom, hogy csak mert kövér vagyok, ezért hálásnak kellene lennem, hogy egyáltalán szóba álltak velem, mert ők pl. vékonyak, ezt pedig igen durva stílusban juttatják az értésemre.

Egyrészt nem értem, hogy miért kellene olyan férfival csevegnem, akit nem találok vonzónak (képük általában nincs is, nem az arcukkal van a "gond", egyszerűen nem tartom vonzónak a vékony férfiakat, a nőket sem egyébként). Ezt általában fel is tüntetem a társkeresési oldalon, mégis mindenki lekezel, mert nekem nem szabadna "válogatni"...

Mindenki ezt teszi. Egyébként pedig nem is értem, hogy aki ilyen stílusban ír, az egyáltalán mit akart tőlem, hiszen egyértelmű, hogy nem tetszek neki?! Ez szerintem akkor is elég hamar kiderülne, ha ténylegesen beszélgetnénk. De pl. olyan is volt, aki chatet kezdeményez, kilép-belép, ezt vagy ötször eljátssza, de egy Hellót nem képes írni, amikor pedig megunom és bezárom az ablakot, akkor küld egy alpári üzenetet.


Én nem keresem a szőke herceget, és pl. kifejezetten nem tetszenek a kigyúrt vagy épp "divatos" pasik, de olyan nagy elvárás még egy kövér nőnek is, hogy legyen egy-két pont, ami alapján szeretne párt találni?



2022. ápr. 14. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Gyökerek minden platformon vannak sajnos. Nem lehet őket kiszűrni. Ahogy felszallsz a villamosra és egy részeg belédköt kb. olyan komolyan kell venni.
2022. ápr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:
87%
Figyelemhiàny/frusztràciók kiélése/potenciàlis keksz.
2022. ápr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudom, köszönöm. Tudom, hogy ez általános és a férfiaknak is biztos van sok negatív tapasztalata, de most pont belefutottam ebbe többször is egymás után és nem bírtam ki...
2022. ápr. 14. 20:31
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Figyelj, aki sérteget az csak a saját egóját akarja legyezgetni, hogy ő több mint te. Ez jelenti számára a kielégülést.


Mit foglalkozol vele, hogy mit mond egy 35. senki, akinek saját magával van baja?

Engem az arcom miatt utasítanak vissza, igaz nem mondják ki, de nem vagyok hülye, tudom mi az elutasítás oka.

Mégsem gondolom, hogy bárki több lenne nálam azért, mert szebb arca van.

Nem kell beérni azzal aki nem tetszik, csak azért mert mások azt mondják. N

2022. ápr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%

Én azért mert gyakorolgatok.


Nem szép dolog tudom bocsánat, de a csajozás egy sport amiben jónak kell lenni.

2022. ápr. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
A férfiak a társkereső oldalon hatalmas többségükben a nagy számok törvényére támaszkodva próbálnak barátnőt szerezni. Ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy tömegesen gyártják és küldözgetik szét a sablonleveleket, akár naponta százat is. Sokszor meg se nézik a képeket és az adatlapokat, csak mint egy gép írogatnak. Így tudják yz esélyeiket maximálni. Úgyis csak a nők 10-20%-a ír vissza, s a visszaírók kétharmada egy héten belül "eltűnik" a levelezésből. Egyszóval ha egy társkeresőn rádír valaki, az szinte biztos, hogy aznap legalább egy tucat másik nőnek is írt. Más szóval nehogy azt hidd, hogy kifejezetten tetszenél neki. Csak bekerültél az aznapi terítékbe, s ha válaszolsz, válaszolgat ő is, hogy minél több vasat a tűzben tartson. De azok közül a nők közül, aki az adott férfival levelezésben áll, te simán lehehetsz éppen tetszési rangsorban a huszonharmadik. Bizonyos értelemben még korrekt is az a férfi, aki nem bolondít eközben azzal, hogy nagyon tetszel neki, hanem lényegében bevallja, hogy "ha ló nincs, akkor szamár is jó" alapon levelezget veled, arra az esetre, ha a rangsorban előtted álló huszonkét nővel nem jönne össze neki a dolog.
2022. ápr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Mert ezek sikertelen balfékek. Mindekire ráirnak akinek vaginája van, és ha valaki elhajtja őket mert mégis csak vadidegenek, sértegetésbe kezdenek. Egy ducibb nőt azért könnyebb nekik sértegetni, mert tudják hol fáj igazán, hozzád vágják hogy örülj hogy szántak rád egy kis időt. De ezeknek a nagyja alacsonyönbecsülésű gyógyegér, akik nem tudják lenyelni hogy egy ducibb nőnek sem kellenek.
2022. ápr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert ők már lentebb adtak az álmaikból, igényeikből és akkor azt hiszik, hogy a másik is ezt fogja tenni a kölcsönösség jegyében, ezt várnák el valamilyen szinten.

De ez nem feltétlen van így.


Mindenkinek joga van válogatni, keresgélni, várni tovább. Csak kérdés, hogy meddig, mert aztán lehet, hogy egyedül marad az illető és az esetleg megszerzett álompasi, álomnő megtartása is nehezebb.

2022. ápr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
bunkókkal beszélgettél.
2022. ápr. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!