Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nagyon nagyon tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon nagyon tetszik egy lány,akit igazából csak látásból ismertek, de van barátja akkor ti hogy viselkedtek?

Figyelt kérdés

Van, hogy nem bírod megállni, hogy ne nézd folyton. Vagy inkább próbálsz nem rá nézni direkt. És hiába dolgoztok egy helyen inkább nem haverkodol vele?

40F, 30N


2021. márc. 23. 16:24
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
41%

Direkt nem kavarnék semmit.


Munkahelyi eset?

2021. márc. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam ilyen gyerekesen nyálat csorgatni olyasvalaki után, akinél már csak a kapcsolati státuszából adódóan 0 esélyem van (jobb esetben).


Minek fájdítod a saját szíved? Azért nem bírsz vele normálisan viselkedni, mert annyit fantáziáltál róla és annyit agyaltál, hogy képtelen vagy annak látni már, ami...

2021. márc. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
De, attól még haverkednék ne legyél már béna :) Viszont tényleg csak haverkodj, ne érezze hogy rá akarsz menni mert el fog hajtani ami munkahelyen elég ciki tud lenni.
2021. márc. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Munkahelyemen van egy leányzó, nagyon szép nő igazi egyéniséggel.

Neki van barátja, én pedig szépen türelmesen várok.

Nem kerülöm, nagyon jókat szoktunk bohóckodni, az idő pedig eldönti merre fele mozdulunk.

2021. márc. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
4-es Ne reménykedj , a nők hajlamosabbak csak barátkozni mi meg hajlamosabbak többet bele látni.
2021. márc. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

Volt egy atom bomba csaj, akivel egy időben barátkoztam. Olyannyira, hogy jártunk kettesben squasholni, meg étterembe. Volt pasija amúgy. Gyönyörű lány volt, nagyon kedves és vagány is (például valami pasis kocsija volt, és úgy vezette, mint Niki Lauda kb...)


Én jól bírtam a barátkozást, bár nem mondom, hogy nem csorgattam a nyálamat a squash pályán (mindig testhez simuló ruhában játszott...), de egyetlen egyszer sem közelítettem hozzá. Ő viszont megvádolt engem azzal, hogy ő tetszik nekem (tény), és hogy én szerinte “többet akarok”. Mondom wtf?? Tettem én valaha akár egy negyed utalást, vagy netalán próbáltam volna hozzáérni egyszer is? (Hónapokon át együtt lógtunk amúgy, voltunk szórakozóhelyeken, kocsmában, sportolni, kajálni...) Hát nem, de ő így érzi. Hát mondom 🤷‍♂️. Nők... 🤭 Vigyázni kell velük.

2021. márc. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
6. Ő figyelemre vágyott csak, de nem általános.
2021. márc. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Legyél a cimborája a spanja, de ne mozdulj rá ha van esélyed akkor valami majd kialakul de várd meg hogy Ő nyisson előbb. Nevesetek kávézatok poénkodjatok ha nem lesz semmi szereztél egy Barit.
2021. márc. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
6-os is ezt írta és le lett pontozva, a tiéd pedig fel lett nyomva! Én nyomtam rá neki egy pluszt, azért is!
2021. jún. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen nő a munkahelyen, nagyon megkedveltem, fiatal, gyönyörű, intelligens, sokat voltunk együtt, rengeteget beszélgettünk, kezdtem észrevenni hogy beleszeretek. Ezt követően igyekeztem tudatosan tartani a távolságot, persze ettől függetlenül segítettem ha szüksége volt rá. Minél hamarabb felismered, hogy köztetek nem lehet semmi, érdemes tenni ellene, másképp nagyon fog fájni.
2021. jún. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!