Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyeim !Társkeresős oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim !Társkeresős oldalon (Randivonal) minek kedvelitek a pasit, illetve annak profilját, ha közben meg hiába ír, nem kap választ?

Figyelt kérdés

Az ember azt gondolná, hogy pont azért teszi ezt, mert szeretné, hogy kezdeményezzen az illető.

46F


2022. ápr. 15. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Én asszem, fizetős. Esetleg írj e-mail-címet is!
2022. ápr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mindig írtam más elérhetőséget, e-mail, vibert is, vagy hogy milyen néven talál meg facebookon, mivel szinte minden leírásban ott volt, hogy nem előfizető.
2022. ápr. 15. 22:04
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

- A nagy levéláradatban elkerülte a figyelmét a leveled

- Nem tetszett neki, amit írtál

- Meggondolta magát

- Megkapta tőled az 5 perc figyelmet, csak ennyire kellettél

2022. ápr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
csak szopatott
2022. ápr. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

" hogy milyen néven talál meg facebookon"

Tehát nem mutatkoztál be? Nem ismerheti a személyazonosságodat?

2022. ápr. 16. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 De bemutatkoztam, igaz keresztnévvel, majd később írtam, hogy amennyiben mesengeren szertne beszélgetni, akkor milyen néven, és fotóval talál meg. De mindegy is, mert a csaj adatlapján ott volt, hogy van vibere is, de hiába adtam meg a számom.
2022. ápr. 16. 08:37
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"amennyiben mesengeren szertne beszélgetni, akkor milyen néven, és fotóval talál meg"

És az más, mint az igazi neved?

Innentől nem érdekelne az illető.

2022. ápr. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7 Mit nem lehet érteni ezen?

Szia! Gábor vagyok.... lakom, stb stb

Facebookon. .... Gábor néven találsz meg, ugyanez a profilfotóm mint itt.

Ugyanis tudok a környéken is ugyanilyen nevü illetőről, ezért lényeges a fotó is.

Gondolom a facebolkon a te nevedre rákeresve se csak téged ad ki.

2022. ápr. 16. 13:26
 9/9 anonim ***** válasza:

8: De, csak engem.

Nem tudom akkor.

2022. ápr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!