Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Randivonalról írnátok pozitív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randivonalról írnátok pozitív és negatív tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Nőként megéri regisztrálni, ha komoly kapcsolat a cél 27-35 közötti férfival.

2021. máj. 8. 10:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocs, a leírásból lemaradt a kérdőjel.
2021. máj. 8. 10:05
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként az első benyomásom az volt, hogy ugyanolyan mint minden más társkereső, csak itt fizetni kell ahhoz, hogy beszélgetni tudj. Csak pár lánnyal beszélgettem, mégis itt találtam barátnőt. Párom panaszkodott, hogy sok a hülye, pénisz fotó, csak szexet kereső, komolytalan, már kezdte feladni mielőtt betoppantam.
2021. máj. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nőként bármelyik társkeresőre regisztrálhatsz, csak rajtad múlik, hogy milyen pasinak adod meg a bizalmat, mennyire tudod kiszűrni, hogy ki, kit szeretne.

Jelentkező lesz bőven!

Amúgy nekem volt komolyabb kapcsolatom randivonaloról, pár évvel ezelőtt, azóta már töröltem magam...jelenleg egyedül vagyok, mert nem tudom már eldönteni, mi kell nektek nőknek!

36f

2021. máj. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A pasik zöme csak az Instamodell külsejű nőket veszi észre, így sokszor azt érzem, kevés vagyok. Nem tartom magam rondának, de ilyen nők mellett nem rúghatok labdába. Ne értsetek félre, amit tudok, azt kihozok magamból, figyelek a külsőmre, az egészséges táplálkozásomra, a rendszeres edzésekre.
2021. máj. 8. 11:53
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

#4 Ez nagyon nem így van.

A féfiak jóformán minden lányt jobbra húznak pl tinderen vagy badoon aki nem igénytelen és nincs elhízva.

2021. máj. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Az összes társkereső oldal egy nulla
2021. máj. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5 A kérdező valószínűleg komoly kapcsolatot keres. Mit ér vele, ha egy csomó dugásra hajtó pali jobbra húzza csak mert nincs elhízva? Miért nem képesek a férfiak megtanulni, hogy olyan nőt húzzanak jobbra, aki valóban érdekli is őket?
2021. máj. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Miért nem próbálod ki? Az első beszélgetéskor vagy legkésőbb az első randin tisztázni kell, hogy mi a másik fél célja az ismerkedéssel.


Szerintem egyébként jobb, mint a "húzogatós" tinder/badoo és társai, mert korlátozottabbak a lehetőségek, tehát aki csak gyors szexre hajt, annak egy Randivonalhoz nincs türelme.

2021. máj. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!