Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez tényleg így van hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg így van hogy egy bizonyos gazdagság fölött a társkereső oldalakon már mindegy hogy nézek ki, csak az a fontos mennyi bevétele van a cégeimnek?

Figyelt kérdés

Nem kell önfejlesztésre,sportra öltözködésre költeni, mert már csak azt nézik társkeresőn, hogy mennyi cégem és mennyi bevételem van?

Ha ezt a szintet elérem akkor tényleg csak annyit kell kiírnom a társkereső oldalakon hogy vállalkozó vagyok és ezt már automatikusan fogják tudni a lányok, hogy mocskosul tele vagyok?


2022. ápr. 16. 13:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Ez elég komoly motiváló erő tud lenni. Neked sem kell semmi mást tenned, elég ha sikeres leszel.
2022. ápr. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%

Kiírhatod anélkül is!

A nők nagy része úgy is egyetemet végzettnek hazudja magát!

(ettől még nem csak ők hazudnak ott)

2022. ápr. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
A vállalkozó nem egyenlő a mocskosul gazdaggal. Illetve ha neked is elég hogy felszínes kapcsolatokat vonzol majd be így akkor hajrá:)
2022. ápr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
Annyira nem értem ezeket a kérdéseket. Igaz, hogy vannak olyanok, akik anyagiasabbak vagy az ilyen pénzügyi jólétre hajtanak, de azért az emberek nagy részének az esetében az ismerkedés vagy társkeresés nem erről szól. Azzal szerintem ha valaki ezt feltételezi a lányokról és alapból ilyen elképzelésekkel áll hozzájuk azzal biztosan nem fog olyan embert találni, akivel kölcsönös tiszteleten alapuló kapcsolatot tudna kialakitani.
2022. ápr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Nekem fontos a férfi anyagi helyzete, de csak azert senkivel nem tudnek együtt lenni!
2022. ápr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%

A kérdező egy jelenséget szeretne bebizonyítani!

4. válaszolónak: A kérdező nem kölcsönös tiszteleten alapuló kapcsolatra gondolt!

2022. ápr. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
Ha ennyi ésszel rendelkezel akkor soha nem fogod elérni azt a szintet, hogy neked cégeid legyenek.
2022. ápr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
35%
Igen. Bár ennyi ésszel nem fogod elérni. És hidd el, jóval könnyebb egy kisportolt test elérése, mint milliárdossá válni.
2022. ápr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Diéta és sport könyebb mint 100 milliókat keresni.
2022. ápr. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%
Allitolag kedves ferinek is 2 ev kellett mig zimany beadta a derekat, annyira ronda volt. Meszaros lölö uj felesege se birta elviselni az ura rondasagat, lefogyasztotta.
2022. ápr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!