Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lúzer incelként van esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lúzer incelként van esélyem normális életre?

Figyelt kérdés
Még nem volt csajom soha. Szexelni sem szexeltem. Most vagyok 19 éves.

2022. ápr. 17. 13:32
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

#19: nem csak egy 4,5 pipás "troll" van, többen vagyunk 4,5 pipások hasonló véleménnyel.


Ja ja. Meg a föld lapos. Te jössz mindig az incel kérdésekre hülye.

Mindjárt írok ki megint incel kérdést. Véletlenül meg fog jelenni egyből egy 4 és fél pipás válaszoló aki ugyanolyan stílusban elkezdi szidni az inceleket.

2022. ápr. 17. 14:15
 22/31 anonim ***** válasza:
81%
ha normális életet akarsz akkor Pl: kezd ott hogy nem definiálod magad incelnek!
2022. ápr. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
10%
22: akkor hogyan hívja magát?
2022. ápr. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
81%
Miért kéne magát bárhogy is hívnia? Most gondolkodtam én hetero nőként minek hívnám magam, de nem jut eszembe semmi.
2022. ápr. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
23%
24: de ha pl valaki balkezes akkor hogyan különböztesse meg magát a jobbkezesektől anélkül, hogy balkezesnek hívja magát? ugyanez az incelekkel. vannak a szexelők meg vannak az szexmentes emberek, utóbbiak az incelek. abban semmi ördögi nincs, hogy egy állapotra (legyen az állandósult vagy idszakos) szavakat találunk ki.
2022. ápr. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
81%

Miért kéne bárhogy definiálni magad?

Tök felesleges bármi ilyen címkét magadra aggatni.

2022. ápr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
78%
#25: helytálló érvelés, ritka ezen az oldalon, hogy valakinek azt mondom: igazad van ebben :)
2022. ápr. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
19%

"Véletlenül meg fog jelenni egyből egy 4 és fél pipás válaszoló aki ugyanolyan stílusban elkezdi szidni az inceleket"



Andika, az olasz stylist :)



37F incel

2022. ápr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
73%

Fincel megidézett szóval megjelentem stylist bugyraimból 😂😂😂 (De jó meló lenne ha tényleg az lehetnék 😭😂)


19 évesen nem sok mindenről vagy lekésve, a kopaszodás meg ez van 🤷🏻‍♀️ Van pár ilyenkorú ismerősöm akiknek szintén elkezdett megindulni ez vagy az őszülés, de attól még tudtak szerezni barátnőt maguknak. Ha nagyon látványosan kopaszodsz akkor érdemez lenne letólni egy 0ással és ezt most nem rosszból mondom. 19 évesen meg nem tartalak incelnek, csak szűznek, ami ennyi idősen még normális. Szerintem ezzel a cédulával csak degradálod magad. Fölöslegesen stresszeled magad ezen, és annál nehezebben fog összejönni egy esetleges barátnő. Az ember alap nem szeret olyan ember társaságában lenni akikről süt a negativitás, és ezt most nem csak a párkapcsolatokra értem. Én még viszonylag a korosztályod vagyok,én és pár ismerősöm is ennyi idősen még nem randizott emberekkel, egyikőnk se tartotta magát incelnek ez miatt. Szóval neked is felesleges mérgezni ezzel az elmédet 👋

2022. ápr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
74%

21


Most nem tudom, hogy csak szimplán hülye vagy, vagy csak szórakozol...

2022. ápr. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!