Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan viselkedjek ha szembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek ha szembe jon a srac aki egy randi utan ghostolt?

Figyelt kérdés
Annyira kellemetlenul erzem magam miatta... Nekem o amugy elegge bejott, pont ezert nem mentem fel hozza elso randi utan... Aztan nem is keresett tobbet..:) a lenyeg h egyetemen barmikor szembe johet es nem tudom h ne kapjak panikrohamszeruseget... Az a szerencse h en nem meseltem rola senkinek, de felek h o meselt rolam masoknak,olyan megalazo nekem....

2022. ápr. 19. 21:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Az ő szégyene, nem a tiéd.
2022. ápr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
HIGGADTAN. És egyébként meg tartsd észben, amit az 1-es hozzászóló írt.
2022. ápr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Előző voltam, átfogalmazom azt, amit az 1-es írt: NEKED nincs szégyenkeznivalód.
2022. ápr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, mintha nem is ismernéd, mintha egy idegen lenne. Nézz át rajta, kerüld el a szemkontaktust. Menj tovább magabiztosan
2022. ápr. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a #4 írja. Meg se ismerd. Felejtsd el.
2022. ápr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Koszonom, jol esik hogy ezeket irjatok!!! Tenyleg nem nekem kene h egjen a fejem
2022. ápr. 19. 22:14
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"Tenyleg nem nekem kene h egjen a fejem"


Nem is az, hogy "nem kéne", hanem egyáltalán nincs rá semmi okod. Érted a különbséget?

2022. ápr. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha köszön, köszönj vissza, de amúgy hagyd figyelmen kívül. Abszolút nem csináltál semmi rosszat, nem kéne kellemetlenül érezned magad miatta. Semmi megalázó nincs ebben, de tényleg. Ha meg csak azért nem akar veled többet találkozni, mert nem feküdtél le vele az első randin, akkor nem kár érte és legalább megerősíthet abban, hogy jól döntöttél. Amúgy nem kizárt, hogy akkor is ez lett volna a vége, ha felmész hozzá, csak akkor most még rosszabbul éreznéd magad.
2022. ápr. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát úgy viselkedj, ahogy ő Veled. Mintha egy szellem lenne, nézz át rajta.
2022. ápr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Neki kellene sunnyognia előtted, és nem fordítva.
2022. ápr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!