Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha Tinderről több emberrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Tinderről több emberrel beszélgetek és tervezzük a randit, de valaki nagyon megtetszik, akkor a többivel hogy viselkedjek?

Figyelt kérdés
Szóval mondjam el nekik teljesen őszintén, finoman vagy szimplán ne írjak vissza? Ki melyiknek “”örülne”” jobban?

2020. jan. 6. 21:27
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
100%

Én annak örülnék, ha ezt írnád


^Bocsi, de valaki mással úgy érzem kialakult valami.^


Ennyit, nem kell köntörfalazni, csak az igazat.

Az ignorálás ennél is jobban bántja a legtöbb embert.

2020. jan. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Jó tipp, köszi!

És mi van akkor, ha megvolt valakivel az első randi, de egy másik sráccal is szívesen elmennék, viszont ő már kérdezi a második randit? Első randin még nem tudok levonni messzemenő következtetéseket arról, hogy tetszik-e igazán, de azért nem járnék egyszerre kettővel folyamatosan randira, meg már gondolom úgy nem is illik. Szóval értitek, bonyolult.

2020. jan. 6. 21:49
 3/9 Noren1989 ***** válasza:
100%
Szerintem akkor indul a kupeckedés.
2020. jan. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Tapasztalatom szerint a lányok 99%-a a könnyebb utat választja: ha volt egy ígéretes randija mással, akkor elnémul, vagyis nem ír semmit. Aztán, ha pár nap múlva a folytatás is jól megy, akkor egyesek szétkapcsolnak, mások csak maradnak kukák. Amúgy szerintem ez a létező legparasztabb megoldás, sokkal korrektebb lenne leírni az igazat, hogy bocsi, de úgy tűnik most mással alakul valami. Mellesleg ez utóbbi egyenesebb megoldás fenntartja a későbbi folytatás lehetőségét is, ha mégse működne a dolog a másikkal.

32F

2020. jan. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Galonban kell tartani mindenkit egészen addig, amíg nincs kimondva, hogy összejöttél valakivel.


Párhuzamos randi oké, de csók szerintem már nem.

2020. jan. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha nagyon menő vagy elhívod mindkettőt ugyanarra a randira. :P
2020. jan. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A párhuzamos randizgatás szerintem teljesen rendben van. Egyikkel sem jársz, nem? Nem tartozol hűséggel nekik. Valószínű ők is beszélgetnek és randizgatnak más lányokkal. Most ne hagyj ki lehetőséget emiatt, hogy találj magadnak egy normális srácot, mert a végén elszalasztod, főleg hogy semmi komoly nincs még senkivel.
2020. jan. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én beszélek velük továbbra is. Volt, hogy beleéltem magam valakibe és semmi nem lett belőle.

Ha tényleg nagyon odáig vagyok valakiért a többieknek megemlítem, de nem rázom le őket rögtön.

2020. jan. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Rockarc ***** válasza:

En nem vagyok hive a parhuzamos randiknak. Nemigen tudom szetvalasztani fejben a a tobbfelol jovo informaciot, osszekeveredek benne. Ettol fuggetlenul barmikor alakulhat ugy a dolog, hogy ugy jon ki a lepes, hogy megis parhuzamossag lesz belole. Attol, hogy nekem nem megy, masnak meg siman. Nem zavarna az sem, ha a masiknak fullos a randinaptara es csak valahova kozepre kerulnek bele. Nem ezen mulik, vannak, akik honapok, evek ota keresnek tarsat maguknak.


En onnantol gondolom, hogy a masik szelnek ereszti a tobbi erdeklodot, amikor kimondjuk, hogy ez mar egy kapcsolat (vo: jarunk), es ebbe lapatoljuk a tovabbiakban az idot, penzt, energiat. Ez az a pont, ami utan zarni kene a sorokat es megcsalasnak szamit a szememben a tovabbi ismerkedes.


43F

2020. jan. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!