Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pasik. Ti bele mennétek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik. Ti bele mennétek ilyen beszélgetős dolgokba, hogy ha facebookon kamuszépfiús facebook fiókkal random jelölgetitek a nőket és minden 3. magától ír, hogy volna-e kedvem chatelni, telefonon beszélgetni? Ugye átlag 31 éves pasi vagyok, esélytelen.

Figyelt kérdés

Vagyis esélytelen, hogy ezek a nők (sok tucat csinos) valaha is szóba álljanak velem. Így meg telefonon is kicsit szórakozhatnék. Aztán hátha...


[link]


2022. ápr. 19. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok értelme nincsen, mert valódi kapcsolat ezekből sosem lesz ha hazugságra építed. Kb. annyi értelme van, mintha nem vennének föl az egyetemre, de te bejárnál az órákra, aztán várnád, hogy neked is adjanak diplomát.
2022. ápr. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A kepen levo no minden, csak nem "csinos"...szerintem meglepodnel ha felhivnad...koszones helyett tuti nyeritene egyet xD
2022. ápr. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, a képen lévő nő pont nem csinos :D
2022. ápr. 20. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Akiket én jelölgetek, mindig visazaírnak.

A minőségi emberek észreveszik egymást nagyjából.

2022. ápr. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmi értelme másnak kiadni magad. Ha teleszart búváruha vagy fogadd el a sorsod.
2022. ápr. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miért kellene elfogadni? Nem vagyok kövér, de nem vagyok az a szépfiú kaliber. 176 cm.
2022. ápr. 20. 10:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Alacsony vagy.
2022. ápr. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:D még a kritikus, való élettől elrugaszkodott gykn is volt pár hete itt egy kérdés, h mekkora magasságtól elfogadható egy férfi és a sok tucat szavazat közül a beugró magasság az 174-175 cm volt.
2022. ápr. 20. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!