Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha keveset járok társaságba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha keveset járok társaságba, nem járok bulikba, akkor örökre egyedül maradok?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom tanácsnak, hogy ne az interneten ismerkedj, meg menj el bulizni, ott van a rengeteg csaj. De egyrészt nem kalandot szeretnék, másrészt én egyáltalán nem érzem magam ilyen helyeken, meg úgy általában sok ember társaságában. (A pár fős társaságok okék, de a tömegrendezvényeket nem szeretem.)


Mit tehetnék? Hasonló paraméterekkel rendelkező embertársaim, (akár férfiak, akár nők) hol szoktatok ismerkedni? Hol találhatnék egy magamhoz hasonló nőt?



2022. márc. 11. 13:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Akkor keress pár fős társaságot.
2022. márc. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Mert buliban csak kalandot lehet találni? Szerintem nem.


Ha jársz társaságba, van alkalmad ismerkedni. Ha tőled ez idegen és jobb szeretsz otthon lenni, akkor viszont marad a net. Nincs azzal semmi baj.

2022. márc. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Eléggé awkward (nem tudom mi erre a megfelelő magyar kifejezés) vagyok társaságban. Szóval nem igazán tudok csajozni. :D Meg eléggé magamnak való is vagyok, de szeretnék már párt.
2022. márc. 11. 13:52
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a net. Mi kifogásod ellene? Ott legalább azok "tömörülnek", akik szintén valamilyen típusú párt keresnek.
2022. márc. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Bocsika, de ha magadnak való vagy, akkor minek neked barátnő?
2022. márc. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam már neten. Ezen az oldalon is ismertem meg lányt például, de máshol is. Egy ideig jól is ment a dolog, beszélgetés, randi, aztán sosem lett semmi. Szóval vagy a külsőmmel van baj, vagy nem vagyok olyan jó társaság, mert remek érzékkel kellemetlen helyzetekbe tudom hozni magam ilyenkor, vagy nemtudom, de elég reménytelennek látom a helyzetem.
2022. márc. 11. 14:00
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg magadat kell fejleszteni, trenírozni. Mert ha nem tudsz részt venni egy kapcsolatban akkor hiába a buli vagy a net.
2022. márc. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor változtass a helyzeteden. Önvizsgálat esetleg? Hogy konkrétan mivel hozod magad "kellemetlen helyzetbe"? Egyáltalán mi az a kellemetlen helyzet? Biztos, hogy a másik fél is annak látja (látta)?
2022. márc. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#5: Ez azért nem fekete és fehér. Attól, hogy alapvetően introvertált vagyok, nem érzem magam jól nagy társaságban, és szükségem van énidőre, valószínűleg többre mint egy átlagos embernek, még vágyok a szerelemre, arra, hogy legyen valakim, akivel szeretjük egymást, meg hát a testiséget is kívánom.
2022. márc. 11. 14:03
 10/13 A kérdező kommentje:
#7: Igen, ez valószínűleg így van. És ehhez bármi ötlet, hogy mit lenne érdemes csinálnom?
2022. márc. 11. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!