Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nőnek tetszem, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek tetszem, és zavarba jön a közelemben, az utalhat arra, hogy keveset volt eddig férfival?

Figyelt kérdés

23-25 év körüli. Már rájöttem, hogy tetszem neki. Amikor nem vagyok ott, abszolút laza, de amikor a közelemben van, félénk, szorong, elkapja a tekintetét, nem tudja hova nézzen, igazgatja magát, le van blokkolva.


Arra gondoltam, hogy ha elég sokat lett volna olyan férfiakkal, akikre vágyott, valószínűsítem már magabiztos lenne és merne megnyilvánulni, önmagát adni, ehelyett zavarban van, szorong, bezárkózik, de csak akkor, ha olyan férfi van ott, akivel felmerül hogy együtt lehetne.


Arra utal ez, hogy tapasztalatlan? (vagy ez csak férfiaknál van így?)



2022. ápr. 20. 12:11
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Én 40 vagyok és ugyanilyen zavarban vagyok még mindig. Nem volt sok kapcsolatom, de volt pár. Azért nem volt sok, mert nagyon válogatós vagyok, baromi ritkán tetszik meg valaki. Nyilván, ja ez 10 évente egyszer előfordul, akkor minden bajom lesz, mivel tudom, hogy nálam nem úgy működik, hogyha nem jön be, majd holnap lesz másik. (Lehetne, mert van érdeklődés, csak egyoldalú. Velük egyáltalán nem vagyok zavarban, mivel nem érdekelnek.)
2022. ápr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!