Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb online társkereső?

Figyelt kérdés
Tinder, Badoo, Twoo, Facebook Dating, Bumble stb?

2022. ápr. 20. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik trash, mivel maga a netes társkeresés mint műfaj egy rakás szar.

Egyébként sokat kipróbáltam és meglepő módon eddig a mindenki által szétszidott Tinder működött a legjobban, onnan ismertem meg a legtöbb lányt a legrövidebb idő alatt, akik többnyire értelmesek is voltak. Kicsit olyan, mint a gyorséttermekből a Mc'Donalds vagy a szénsavas italokból a Coca Cola, hogy fixen tudod, hogy egy trágya az egész, de legalább nem is vársz tőle sokkal jobbat és a kategóriáján belül még felül is múlja a többi hasonlót.

2022. ápr. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Sz-r mind.
2022. ápr. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Nekem 2018 -ban mindegyik működött egyszerű képekkel. 2020 -ban viszont már egyik sem. Aztán 2021 -ben jött a facebook dating és megint működött valamennyire. Most 2022 -ben meg már az sem működik.
2022. ápr. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Ebből az látszik, hogy nem az apptól függ, hanem általában a piactól. A fb dating azért működött, amikor kijött, mert még kevés férfi volt rajta, nem volt akkora a verseny.
2022. ápr. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Ami még látszik a tapasztalatból, hogy az elején fb dating -en lehet kevesebb férfi volt fenn, de kevesebb nő is. Tehát a sikerességem általában az emberek számával arányosan csökken, ami megint igazolja, hogy a nők a top férfiakból választanak csak
2022. ápr. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 VincentLaw ***** válasza:

Ezek közül a Twoo-t nem ismerem, a többit használom/használtam.


Tinder: rengeteg profilt húztam jobbra, abból alig lett match, azokból alig válaszol valaki, azokból meg alig lett találkozó. Valami érdemi meg egyáltalán nem alakult.


Badoo: itt a választék a tinderhez képest látványosan más, negatív értelemben. Gondolok itt arra, hogy a kövérke, barnább, putrisabb lányok tobzódnak leginkább.


FB: ez még az elején jó volt, mostanra viszont a lehúzó profilok gyűjtőhelye. Szemmel láthatóan minden második profil valami keleti lánykát dob fel pesti lakóhellyel beállítva. Ezeknek a képeknek a többsége olyan, hogy a lányok úgy vannak fényképezve, hogy az arcuk nem látszik, vagy pont ki van takarva a telefonnal, amivel a képet csinálják, vagy hátulról vannak fényképezve, amin lényegében látsz egy szép segget. Eléggé árulkodó az is, hogy ezek a profilok, ha matchelsz velük, órákon belül rád írnak, hogy itt meg itt a whatsapp számom, ott keressél. Kicsit sem gyanús :D


Bumble: ezt jó dolognak tartottam, hogy ha match van, a lányok vannak kötelezve az első üzenetre 24 órán belül. Aztán rájöttem, hogy lényegében a szarnak lett adva egy pofon. Ha letelik a 24 óra, egyszerűn unmatchel a rendszer. Az ottani lézengésem alatt kb 1 lány írt, az is egy sziát, lényegében a kezdeményezést áttolva rám. Az összes többi matcham (nem mintha rengeteg lett volna), meg 24 óra után eltűnt, mert a lány nem írt.


Összegezve, mostanra az összes online ismerkedéssel kapcsolatos app személy véleményem szerint egy kalap szar. Funkciójukat nem töltik be, helyette inkább ki vannak hegyezve a kétségbeesett felhasználók lehúzására. A baj az, hogy sokat ezek szerint le is lehet húzni, különben nem érné meg ilyen oldalakat üzemeltetni.

2022. ápr. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!