Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha van autóm,házam, biztos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van autóm,házam, biztos jövedelmem,minden nyáron járok a haverokkal nyaralni miért nem megy a csajozás társkeresőn?

Figyelt kérdés

Szüleim után örököltem a faluban egy vályogházat.Mellé a 20 éves suzuki swiftet is, igaz hogy öreg autó,de jönmegytesziadolgát.

Biztos munkahelyem az önkormányzatnál van,stabilan már 12 éve mint közmunkás.Nem vagyok elhízva, lévén hogy fizikai melót végzek,jó helyere megy a kalória.Haverokkal nyaranta két hétre elmegyünk sátorozni a Balatonra.egyikük apjának van ott nyaralója,a kertben ingyen felverhetjük a sátrakat és egész nap fürdünk,lángos,pizzaevés megy, este sörözés.

Ha minden nő ezekért sír hogy ilyen férfit akarna, ezekkel a paraméterekkel,nekem miért nem jött még a 12 év alatt össze senkivel?

Max nyaraláskor egyéjszakás,de azokat nem számolom a tartós kapcsolatok közé.


2022. ápr. 22. 14:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Mert ezektől még nem leszel vonzó se külsőre, se személyiségre.
2022. ápr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Azért, mert hiába tépjük itt a szánkat, nem hiszitek el, hogy NEM EZEN MÚLIK.
2022. ápr. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Ja, de hogy nyilván troll kérdés, most látom. Akkor tárgytalan az előző válaszom.
2022. ápr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
34 éves vagyok,férfi.Szakmunkás végzettséggel.
2022. ápr. 22. 14:24
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Jaaaj te vagy biztos az egyszerű melós kérdező
2022. ápr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én a tudomány kategória miatt regisztráltam erre az oldalra, nem szoktam ide kérdést kiírni,eltekintve ettől az egytől.
2022. ápr. 22. 14:30
 7/16 anonim ***** válasza:
51%
Mert nőből vannak, ne próbáld megfejteni őket gyakran még ő maguk sem tudják mit akarnak, mi kell nekik
2022. ápr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
15%

Ember! Pesti lakás, prémium autó és fél millás fizetés kell nekik alsóhangon. Ja és helyes legyél meg ne ilyen tukkó!

Amid van az is csak öledbe hullt... szégyen vagy minden téren!

2022. ápr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
Ugye ez trollkodás akar lenni? Eskü, azért nyitottam meg a kérdést, hogy leírjam, hogy "nolám, mégse csak ez érdekli a nőket". Erre kiderül, hogy a ház, kocsi, egzisztencia neked azt jelenti, hogy van egy 20 éves szakadt suzukid, ami kevesebbet ér, mint a benzin, amit tankolsz bele, a ház egy örökölt vályogkunyhó a világ végén, az egzisztenciád meg közmunka :D Nem azért, engem az se érdekel, ha valaki audival, 800 ezres fizuval, meg pesti lakással villog, mert tök gáz, hogy ezzel akar csajozni, de bakker, ha már az anyagiakkal jössz, akkor nem árt, ha olyat tudsz felmutatni, ami ér is valamit.
2022. ápr. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%

Hát ha ezt trollkodasnak szanod......


Egyebként nő vavyok, és nem aludnék satorban...

2022. ápr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!