Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A munkahelyi csajozás lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A munkahelyi csajozás lehet megoldás egy incelnek?

Figyelt kérdés

Az internetes red és blackpill tartalmak alapján nagyon nem..


De ha gyakorlatilag nincs más lehetőség, akkor talán tehetnék egy próbát.

(Én írtam ki a salsa táncos kérdést is)



2022. ápr. 12. 19:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

Felesleges te is tudod.


Tegyél valami jót! Fogadj örökbe egy kutyát és foglalkozz vele. Sok szeretet tudnak adni az állatok.

2022. ápr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%

Attól függ.


Kollégával SOHA nem kezdünk!!!


Ügyféllel, ha megfelelő a szint, akkor tökéletes.

2022. ápr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1: De nincs más és talán lehet esélyem.
2022. ápr. 12. 20:06
 4/14 A kérdező kommentje:

Viszont akármelyik potenciális ismerkedőhelyet nézem, mindegyik tele van kiéhezett férfiakkal.


Pár hete az instantnál sorbanálláskor beszélgetni kezdtem egy 190cm Chaddel. 3 órával később vele egyidőben mentem ki és ő is nő nélkül ment haza.

2022. ápr. 12. 20:08
 5/14 A kérdező kommentje:
Pedig a Chad már a sorbanállás közben is beszélgetett az előttünk lévő nőcsoport tagjaival.
2022. ápr. 12. 20:09
 6/14 A kérdező kommentje:
Nyilván itt az is játszik, hogy a szórakozóhelyeken olyan mértékű a férfitöbblet és annyira ki vannak éhezve, hogy sok nőnek elege van és szimplán visszautasít mindenkit aki jön.
2022. ápr. 12. 20:11
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
Miért ne? 3 barátnőm is munkahelyen találta meg a párját, mindegyik együtt is van évek óta, most születtek gyerekeik. Nem kötelező örökre ugyanazon a munkahelyen maradni, de ha két emberben olyan fékezhetetlen érzelmek vannak, a meló miatt elvetni a dolgot bűn! A kulcsszó, hogy mérlegelni kell, akár leírva az érveket és ellenérveket mellette és ellene, illetve akkor belevágni, ha egy kis kalandnál több a dolog, ha mélyek a vágyak, érzelmek. (4 éven át dolgoztam együtt a szerelmem el és mélyebbé tette a kötődést, munkában sem veszekedtünk, illetve nem terelte el a figyelmünket. Ez el válik, ki hogyan tudja kezelni, de kategórikusan kijelenteni, hogy munkában soha, na az blődség!)
2022. ápr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

"Nem kötelező örökre ugyanazon a munkahelyen maradni":


Ez a másik érv. Ismerősöm már a harmadik munkehelyen jár 2 éven belül.

2022. ápr. 12. 20:21
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Istenem... Mert szerinted ha valakivel csevegünk sorbanállásnál akkor rögtön azt akarjuk hogy hívjon randira?
2022. ápr. 13. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is blődség, hogy kollégával nem kezdünk.
2022. ápr. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!