Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnék megtanulni csajozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék megtanulni csajozni?

Figyelt kérdés

Olvastam pár könyvet, cikket és néztem videókat.

Van ami nagyon jó és hasznos, de ez csak a kb. 20%-a.

Úgy értem egy könyvben vagy videó sorozatban csak 20% a hasznos.


Az összes ilyen "csajozó művész" úgy szerez barátnőt (vagy bármilyen sikert: telefonszám, email...), hogy oda megy 20-30 vagy akár 50-100 lányhoz és valamelyik nyílván megkedveli.


De a normál embernek pont fordítva van egy.

Legalábbis nekem biztos.

Nekem 100 lányból egy tetszik meg. De az az egy annyira, hogy tökéletesen hozzám illik. Össze is házasodnék vele.

De mikor elkezdek komolyabban udvarolni és nem csak ismerkedek, beszélgetek, akkor egy csajnak se kellek.


Hogy oldhatnám meg ezt a problémát?



2022. ápr. 11. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Ne csajózni tanulj meg hanem barátkozni. Ha az megy akkor csak arra kell várni hogy valakinek szimpatikus legyél férfiként is.
2022. ápr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Add onmagad mindenkepp. Ne gorcsolj ra:) Ezt nem kell tanulni, lehet epp nem a megfelelo lanynal probalkozol. Meg ne az legyen benned hogy most felesegul veszem, mert akkor azt megerzi es jezuosom meg meg sem ismertetek egymast:)
2022. ápr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Elárulom a titkot: A nők is emberek. Kezeld őket emberként.
2022. ápr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
"Nekem 100 lányból egy tetszik meg. De az az egy annyira, hogy tökéletesen hozzám illik. Össze is házasodnék vele." Igen, mert te igényes vagy. Bocs, ha nem a kérdésre válaszoltam.
2022. ápr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Hát nem tudom, ez egy kicsit furcsa, hogy te rögtön házasságot képzelsz el valakivel, akit még nem is ismersz, csak megtetszett. Mármint értem, csak nem szerencsés ez a fogalmazásmód. Én kijelentettem a kapcsolatom elején, hogy szerintem megtaláltam a lelki társamat, de ezt több hét állandó beszélgetés után. És hiába ment minden mesésen, és tényleg lelki társat találtam, azért egy év járás és 10 hónap együttlakás után jegyeztem el. Mert hiába vagyok monogámiapárti, romantikus lelkű meg minden, de azért ki kell ismerni a másikat, plusz jó, ha van egy lazább, kötetlenebb ismerkedés az elején, ahol pár hétig, egy-két hónapig semmi mással nem foglalkozol, csak élvezed a másik társaságát.

Rátérve a te problémádra, vagy nem a megfelelő emberrel ismerkedsz (akinek egyértelműen te nem jössz be), vagy az ismerkedési szokásaid nem megfelelőek. Vagy a kettő kombinációja. Lehet nem csak nem tudsz olvasni a jelekből, de rendesen félreértelmezed őket. Akárhogy is, az alap szociális képességeidet kell fejlesztened.

2022. ápr. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%

Jól kell kinézni. Ezen nincs mit tanulni. A minél jobb a külső annál kevésbé számít mit mondasz vagy csinálsz.

Szóval ez a titka: jóképűnek, magasnak kell születni.

Elárulom a nők SOKKAl vizuálisabbak, mint a férfiak. A nők szerint a férfiak 80%-a nem vonzó...

2022. ápr. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez elég keményen hangzik. Mi legyen akkor a rondákkal?
2022. ápr. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Mi legyen akkor a rondákkal?"


A rondák kisszállnak idő előtt vagy hajtják a mókuskereket folyamatosan az átlagosokkal.

Versenyeznek egymással, törtetnek, gürcölnek, többszörösen erejükön felül teljesítenek, vért izzadva hajtanak nap mint nap. Lefordítva virágnyelvre: karriert építenek, egzisztenciát teremtenek, egészségesen táplálkoznak és sportolnak, fejlesztik a személyiségüket pl. tanfolyamokra járnak, kulturálódnak stb stb.

Aki jó genetikával születik az meg csak röhög az egészen és bunkó, tahó parasztként végigkúrja a fél életét... vagy az egészet. Análkül hogy bármit is kellett volna érte tennie, "fejlődnie".

2022. ápr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!