Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedésre képtelenség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésre képtelenség esetén milyen szakember segíthet?

Figyelt kérdés

A kérdés komoly, kérném a rosszindulatú beszólogatások mellőzését.

Adott egy középkorú férfiember, akivel az ismerősei szerint nincs baj, nem egy jóképű szépfiú, de teljesen átlagos a külseje, korrekt, nem buta, a munkájában is sikeres, elfogadják a baráti körében, egyáltalán nem egy balfék, alapvetően nincs vele baj, de képtelen összehozni egy párkapcsolatot. A netes társkeresőkön csak olyanokba fut bele, akik komolytalanok, a személyes ismerkedés (ez a szemem sarkából kacsintok és máris olvadnak a nők) nem megy neki.

Ezt a hibát, hiányosságot belátva szívesen képezné magát, venne igénybe külső segítséget, nem másokat hibáztatva, csak nem tudja merre induljon. Pszichológus? Coach? Valami ezotér vagy spirituális ségítői megoldás? Vagy mégis mi segíthet azon, hogy valaki ne legyen képtelen az ismerkedésre?


2022. ápr. 24. 10:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem, ha minden oké vele, akkor csak idő. Divat azt mondani, hogy fejleszd magad meg mindig neked kell változnod stb, aztán megkapod, hogy erőltetett vagy. 😃
2022. ápr. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

En elmentem vendéglátozni(pub), 1 honapon belul már volt barátom, addig meg evekig senki.

Olyan helyekre kell járni vagy olyan helyeken dolgozni ahol van lehetoseg ismerkedni.

2022. ápr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves a középkorú?

Mindenkinek azt mondják az ismerősei, hogy semmi baj vele, mert nem akarják megsérteni.

Csak mikor mentek az utcán és 10-nőből 8 a haverodat nézi meg, téged megy egyik sem, akkor ezért érzed, hogy valami nem oké.

2022. ápr. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
31%
2: nőként bárhol és bármikor lehet barátod, nem kell hozzá vendéglátózni
2022. ápr. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

4# de en eleve nőkkel dolgoztam es volt egy két szédelgő ronda vagy házas férfi kollégám aki ki akart velem kezdeni. Vagy a sötét szomszédsrác aki nagyon IQ szegény.

Ezen kivul ha jártam is szabadidőprogramokra az is max olyan volt hogy barátnőméknél vagy nalunk osszeültünk lányok.

(Barátnoim nem járnak sehova van barátjuk, azzal is max nyaralni mennek meg ilyenek)

Semmiféle életem sem volt mondhatni igy barátom sem.

2022. ápr. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
*és társkeresőn is csak bunko parasztokat dobott a gép meg szexakarókat, foglaltakat, igényteleneket, stb Az sem volt sikeres nálam
2022. ápr. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
21%
5-6: hiába, a lányoknak az a nehéz a társkeresésben, hogy kiszűrjék a férfiak 95%-át, akiket alkalmatlannak tartanak valami miatt. közben férfi oldalról meg örüljünk ha 1000-ből 1 lányt érdeklünk.
2022. ápr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
38%

Es az a szomoru tenyleg hogy a pasik 95%-a alkalmatlan kapcsolatra. Ezért alakul ki 1 normalis pasitol a kapcsolatfuggés is. Mert el se meri dobni az ember lánya ha vmi baja van, inkabb megbecsuli ezt is es megalkuvo lesz.

Mivel már nem vendéglátózom visszaálltam a korabbi munkámra ill megint nőkkel dolgozom stb en megint évekig nem találnék senkit ha kidobnám a barátom.es megint kapnám a dick pick-eket a tarskerin meg a szivességeket hogy ajanlgatják magukat szexre. Ha raszorulnék, hát köszi, helyből off. Inkabb meggondolom a szakitast is.

2022. ápr. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
21%

>a pasik 95%-a alkalmatlan kapcsolatra

vagy a nőknek vannak irreális elvárásaik, nem?

2022. ápr. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%
Menj fel nőként a tarskeresőre
2022. ápr. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!