Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresésnél mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresésnél mennyire probléma, ha még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
27/F
máj. 11. 12:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Semennyire!
máj. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noren1989 ***** válasza:
35%

Naon.


A pénusszról első pillanràsra (!!!) meg lehet àllapitani, h szűsz.

máj. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
A tarskeresesnel az a fogalmatlansag, amit a kerdeseddel tanusitasz sokkal nagyobb problema.
máj. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem a szüzesség a hátrány, hanem ha szorongsz emiatt.
máj. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

Képzeld el, mindenki szűz volt egyszer, még mielőtt lefeküdtek volna egymással.

A hozzáállásod az nagyon tré.

máj. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
A szüzesség egy dolog, az, amiért az vagy lesz gond valószínűleg.
máj. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Hat 27 éves férfiként kvara
máj. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindenki így kezdi az ismerkedést.
máj. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

Én 23 évesen vesztettem el (igaz én lány vagyok). Elég sokáig paráztam amiatt, hogy egyszer majd el kell mondanom valakinek. Végülis nem kapcsolatban vesztettem el, hanem kalandban, de a srácot nem zavarta. Elmondtam neki közvetlenül előtte és azt is, hogy nem baj ha zavarja (én ezen nem akadok ki, elfogadom, hogy valakit zavar), semmi nem kötelező. Meglepődött, de talán inkább azért, mert előtte már történtek köztünk dolgok (nekem minden elsőm vele volt, kivéve csók), de nem vagyok egy gátlásos, félénk típus. Na mindegy. Nem zavarta. Aztán szexeltünk, jó volt és nem bántam meg, ő meg figyelmes volt.


Igazából tényleg semmin nem változtat. Nem leszel más ember. Nem leszel tőle több vagy kevesebb. Nekem csak annyi változott, hogy már nem kell ezen a beszélgetésen újra túlesnem. De semmi egyéb nem változik. Aki meg szeretni fog, azt nem fogja zavarni.

máj. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem gáz ennyi idősen, lehet lepontozni.


De mindnenek megvan az ideje, és a legeslegelső párkapcsolatnak és szexuális élménynek nem a harminchoz közel van az ideje.

máj. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!