Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet úgy ismerkedni hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy ismerkedni hogy még nem volt párkapcsolatom és folyton csak a SZEX jár a fejemben ?

Figyelt kérdés
Úgy értettem hogy már az első randin megtörténne a szex és nem várnám meg azt az időt amit úgy normál esetben egy párkapcsolatban a felek meg szoktak tenni kivárnak amíg kialakul közöttük egy kölcsönös bizalom és tisztelet meg minden egyéb mire szexre kerülne a sor így értettem
máj. 11. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Szüz vagy?
máj. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

"már az első randin megtörténne a szex"


Aha, csak úgy magától. Emberek által hozott döntéseknek az égvilágon semmi köze nem lenne ehhez, ez afféle természeti jelenség volna, így értetted, kérdező?

máj. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet . De ha komoly kapcsolatra gondoltal es ferfi vagy akkor kicsi az eselye, mert azt fogjak gondolni , hogy csak kalandot keresel. Pedig ha tudnak hany komoly kapcsolat indul igy...

Semmikeppen ne mássz rajuk elso randin hacsak nem mutatnak hajlandosagot rá.


Nokent konnyebb, mert nem utasitanak el ha le akarsz fekudni es kozben siman folytathatod az ismerkedest. De nekik kb. csak szakitas utan indul igy a kapcsolat. Altalaban nem tepernek le az elso randin .

máj. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor keress alkalmi kapcsolatot. Egy nő se lökött, ha azt érzi az elejétől szexre mész de ő nem kedvel / komoly kapcsolatot keres, egyből pattint.
máj. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem írta a kérdező hogy ő nő e vagy férfi. Szerintem ha nő vagy akkor elfogadóbbak ha férfi akkor perverz, szűz, lúzer.
máj. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szűz vagy?


Amúgy ja, felnőttként lehet simán, de nyilván az elsőt nem hagynám ilyenre...

máj. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én kivel hogy éreztem. Egyik exemmel vártam vagy 3 hónapot. A mostani barátommal pedig első alkalommal volt szexuális dolog. Ezt nektek kell eldönteni.
máj. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!