Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk férfiak, nektek kizáró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk férfiak, nektek kizáró ok lenne ha egy nő karja nagyobb és izmosabb mint a tietek?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 26. 18:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Engem nem zavarna
2022. ápr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem, én sosem voltam gyúrós típus, de aki szereti csinálni annak egészségére, nem ítélem el miatta.
2022. ápr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%

Most 45ös, ha neki magyobb és izmosabb karja van mint nekem, akkor igen, az már zavarna.

Bejönnek a sportos lányok, de azért van ami már túlzás.

2022. ápr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Elég hülyén nézne ki, egy alapvetően vékonyabb csaj, ilyen felkarokkal :D Eldőlne valamelyik oldalára, ikszdé.
2022. ápr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hát érdekes lenne az biztos!:D Az ok, hogy nagyobb esetleg a testalkata miatt!
2022. ápr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

''Most 45ös, ha neki magyobb és izmosabb karja van mint nekem, akkor igen, az már zavarna.''


Bratyesz!

Ezt hogyan képzeljük el?

Behízva, mint a mocsári vaddisznó gombakutatás után,vagy szálkásan lemarva,mint lee priest a mr olimpián?

Mert azért nem mindegy.

2022. ápr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

A hatos személyében egy bunkó, kötekedő embert üdvözölhetünk. Köszöntsük mai sztárvendégünket.


A kérdésre pedig ez a válasz, hogy igen, az lenne, mert hülyén nézne ki, ilyen hosszú karokkal. A térdéig érne az én karom, neki. Én is hülyén néznék ki az övével, mert nem érne le, ameddig kell.

2022. ápr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

6-os!

Pacsi!

+1

2022. ápr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
39%

#6

Nem vagyok annyira szálkás, hogy nullához konvergáljon a testzsír százalékom, de már 10+ éve edzek. Szóval nem vagyok szétfolyva, ami van a karomon az izom, nem zsír.

Volt már 50es is, mikor jobban rá értem edzeni és mindenre tudtam figyelni. Most viszont csak úgy tényleg nagyon hobbi szinten edzegetek már és próbálok nem növeszteni akkora izomtömeget. Az nagyon pokol volt. Alig lehetett rám ruhát kapni. Nadrágból is ami jó volt comban, az a derekamnál úgy elállt, hogy a 2 öklöm oda fért és még csak nem is feszült. Pólóból is mázlim volt, hogy vannak ezek a nagyon bő szabásúak, bár azok is feszültek már akkor rajtam. Mozgási tartományom se nagyon volt. Utcán, intézményekben is nehezebb volt a mozgás, mert ha keskenyebb járda volt el se tudtak mellettem jönni. De inkább én kerülgettem mindenkit. Az már tényleg nagyon brutál volt. Nem akarnék mégegyszer akkora lenni. Amiatt is hagytam abba egy darabig, hogy essek kicsit összébb. Most próbálgatok más irányba elindulni. De sajnos ehhez van jó genetikám, hogy valami brutál izomtömeget összeszedjek.

Gondolom már leírom, ha ennyire érdeklődsz.

2022. ápr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Papesz!

Csak beköszöntöm, tudod mőgkő kóstolni evés előtt az ételt, most már tudom mi a helyzet veled.

Én váltókúrán vagyok, 4 hónap propi drosti deka után szuszi treni vöbi megy.

Én kicsit nagyobb vagyok most mint te voltál fénykorodban, de nálam komolyabb dolgok mennek mint nálad.

Szvsz prüntyő!

2022. ápr. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!