Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány éves kortól kizáró ok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól kizáró ok a nők szemében a mamahotelezés?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 19. 18:30
A kérdező szavazást indított:
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
29 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
A mamahotel mindig kizáró, ha otthon laksz az nem gond. Én is anyuval lakom.
2022. ápr. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
87%
Jövök boxzsáknak.40 évesen anyámmal lakok. Nem is lesz már soha senkim az biztos.Le sem írom hogy hány évet melóztam külföldön hogy kikeveredjek a velemszületett szegénységből. A ~25 milliómmal amit félretettem kitörölhetem a seggemet. A lakásárak az egekben,a meló bizonytalan,nyakunkon a gazdasági válság. A lúzerek szobrát rólam lehetne mintázni.
2022. ápr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
92%
Azt kéne megérteni, hogy a mamahotel és aközött hogy valaki otthon lakik óriási a különbség. Nekem van lakásom, így nem várom el a másik féltől hogy legyen , de azt már annál inkább hogy önálló legyen és tudja miket kell csinálni egy háztartásban.
2022. ápr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Én 19 éves korom óta nem lakom otthon, de kitörölhetem a seggemet azzal, hogy albérleti szobát bérlek és van lakótársam. Ha nem bírsz egyedül bérelni egy egész lakást, akkor ugyanúgy nem vagy ember a nők szemében, mintha anyáddal laksz.


Tudnék persze egy egész lakást bérelni is, csak akkor sokkal kevesebb pénzt tudnék félretenni, anyagilag nem lennék előrébb.

2022. ápr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
33%

"Azt kéne megérteni, hogy a mamahotel és aközött hogy valaki otthon lakik óriási a különbség"

Hát ha a nőket egyáltalán érdekelné ez a különbség ismerkedésnél, akkor még igazat is adhatnék

De az az igazság hogy ha nem nézel ki elég jól akkor a mamahotel minden korban kizáró ok.

Ha jól nézel ki akkor pedig ritkán számít

2022. ápr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Én is nő vagyok..:D engem érdekel és másokat is, nyilván van akit nem. Ez van.
2022. ápr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
86%

Van egy ismerősöm aki a beteg anyját ápolja, 34 éves és van barátnője.

Különböző okunk lehet hogy miért élünk a szüleinkkel kortól függően persze.


Pl. az nem realisztikus hogy egy 24 évesnek saját ingatlanja legyen de Magyarországon még egy 30+ évesnek sem.

Nyilván egy ponton feljön a kapcsolatban az összebútorozás lehetősége és ott lehet akadály ha nem életképes a srác (házimunka végzés, vagy hogy van e keresete).

Ha találsz magadnak egy normális lányt akkor ott nem lehet probléma az ha otthon élsz a szüleiddel mindaddig amig ez nem hátráltató tényező a párkapcsolatotokban.

Ha egy életképtelen anyuci pici fia vagy az fájdalmasan szar ügy.

2022. ápr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
22%
,, A ~25 milliómmal amit félretettem kitörölhetem a seggemet" Nagy troll vagy, az a 25 millió szinte bármely normális 35-40 milliós kétszobás lakáshoz elegendő önerőnek (sokkal több attól is).
2022. ápr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

8-as

Önerőre elegendő, de egyedül élve akkor is csak egy súlyos hitelt nyögve vághatna bele.

Megértem ezt a hozzászólót, mert 40 évesen már nemigen érdemes egy ilyen lakáshiteles témába egyedül belevágni, nyugdíjasként is törlesztheti a lakást amit ki sem tud egyedül használni.

2022. ápr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
67%
#8 Szerinted csak önerő kell egy lakáshitelhez? Te istenbarma.
2022. ápr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!