Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerelmi háromszög, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi háromszög, vagy olyasmi helyzet megoldása mi lehet? (Két barát és egy csaj)

Figyelt kérdés

Van egy haverom ("A"), és neki egy jó barátja ("B"), egyetemisták. Mindkettejüknek tetszik ugyanaz a lány, egy ideig nem is volt gond, nem beszéltek vele, de a lány elkezdett járni egy közösségbe, ahol "A" is van, rendszeresen együtt töltenek több órát minden héten. "A"-ról süt a szerelem, állandóan bámulja a csajt, de nem lép, mert fontos a barátsága "B"-vel (vagy leboxolták, ezt nem tudom). Megbeszélték, hogy "B"-nek is legyen esélye, ezért "B" is elkezdett beszélgetni a lánnyal, elhívta moziba is, de a lány leszögezte előre, hogy csak barátságot akar, úgy ment csak el vele. Gondolom "B" azért ment bele a dologba, mert reménykedik benne, hogy ebből később több is lehet. Azóta többször is beszélgettek barátilag.

Az a gond, hogy sajnálom a haverom "A"-t, mit tanácsoljak neki, mit tegyen? A csajt ismerem egy kicsit és lesz lehetőségem beszélni vele a héten, esetleg neki mit mondjak? Az a baj, én úgy érzem, a csaj és "A" között sokkal több hasonlóság van, és lenne esélye a lánynál, de így csak gátolva vannak, közben meg "B" is egy rendes srác és megérdemelne már egy barátnőt. Vagy ne tegyek semmit, mert ha "A" igazán szerelmes lenne, akkor lépne?



2022. ápr. 30. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Te mit tegyél? Semmit. Nem sok közöd van a dologhoz. Ez hármójukra tartozik. Vagyis mivel "B" át lett pakolva friendzone ba így kiesett a képből. "A" meg valszeg egy lúzer. Ha nem lép gyorsan akkor a csaj fog lépni. Továbblépni. Amúgy meg nem is értem. Ha "A" adott egy esélyt "B" nek akkor valszeg nem is kell neki a csaj. Vagy tényleg egy lúzer.
2022. ápr. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha "A" ezt nem tudja / akarja megoldani, akkor semmi egyebet sem fog tudni, ami egy kapcsolat létrejötte után szükséges a lánynak és általában egy társas élethez.
2022. ápr. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a kérdés. B már beprobóálkozott és megkapta az egyértelmű elutasítást. Ideje A-nak is próbára tennie magát
2022. ápr. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne üsd bele az orrod mert a végén te jössz ki belőle rosszul,hiába akarsz jót.
2022. máj. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem már ott billen az egész, hogy cimboráról "süt a szerelem", de két szót nem váltott a csajjal. Okké...
2022. máj. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!