Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek egzisztenciális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek egzisztenciális kérdésekben tényleg csak az a fontos hogy a férfi meg tudjon élni önállóan?

Figyelt kérdés

Lehet hallani itt is ott is a nőktől, hogy nekem csak annyi a fontos, hogy meg tudjon élni a férfi önállóan ilyen kommenteket lehet olvasni itt de ismerkedésnél is sokszor hallottam ezt a nőktől.

Ez akkor azt jelenti hogy ha én pl. minimálbérből élek netto 133000 Ft ból és abból meg tudok élni, mert olyan olcsón élek, akkor az már jó a nőknek ha ennyien jövedelmem, mert hiszen meg tudok élni belőle?


2022. máj. 1. 10:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
29%

Az a lényeg hogy ők is meg tudjanak élni😁

Persze jobb esetben csak annyit vár el hogy többet keressen nála a pasas, az még sokszor megugorható

Már ha szeret az ember ezeknek ugrálni

2022. máj. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%

Nekem az lenne a fontos ha feljárkál hozzám akkor tegyen is le valamit az asztalra.

A legtobb ferfi ingyenhotelnek néz ahova feljon enni tusolni d.gni aludni aztán megy es ez nekik a szerelem.

Lesz.rom ha mamahoteles vagy önállo,szegény vagy gazdag, de engem ne hotelnek nézzenek.

2022. máj. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
53%

Ez már az MCMXVII+1-dik kérdés, ami ezeken az aprópénzeken való rugózásról szól.

Mikor fogjátok már fel, hogy teljesen mind1, hogy 133ezer vagy 400-500-600ezer forintot keresel,senkit se érdekel, ha egy nő nem anyagias, akkor nem ezt fogja nézni, ha pedig anyagias, akkor meg édesmind1, mert ez mind édeskevés, ha nincs leglaább X milliós vagyonod,lakásod stb.

2022. máj. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
20%

"Lesz.rom ha mamahoteles vagy önállo,szegény vagy gazdag, de engem ne hotelnek nézzenek."

Ja-ja de azért dughatnak tovább nem?

Hiszen ugye egyesek megtehetik, így meg is teszik

2022. máj. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%
4# ha kompenzálnaknes nem kihasználnak en azt hivom szerelemnek. Aki kihasználna lehúz az repül
2022. máj. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
26%
Nem, a nőknek az a fontos hogy a férfi tudja finanszírozni a rengeteg közös programot, illetve azoknak a nőknek akik csimótát is akarnak, az is fontos hogy éveken át el tudja tartani a nőt a pasi a gyerekkel együtt.
2022. máj. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
6. Ő neki nincs fizetése vagy mi? Vagy ilyen kényelmesek a nők?
2022. máj. 1. 10:27
 8/20 anonim ***** válasza:
67%
Egy férfivel könnyebb kéne hogy legyen az élet, ne anyagi minusza származzon egy kapcsolatbol. Ez alap.
2022. máj. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
76%
133000???? Ez most komoly???? A triplája is rohadt kevés! Ilyen fizetéssel ne nőt keress, hanem állást!
2022. máj. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
41%

Olvasd a nyolcast. A nők ezt úgy fogják fel hogy ha már pasijuk van, fizessen ő, ne neki kelljen pluszt fizetni azért mert csinálnak valamit.


A vicc ebben az hogy elvárják a közös programokat, csak ugye azt fizesse a pali.

2022. máj. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!