Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 23 éves koromig csak durva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 23 éves koromig csak durva csalódások értek, akkor érdemes elengedni, feladni a társkeresést, ismerkedést?

Figyelt kérdés

2022. máj. 3. 23:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem, ilyen az élet. Minden csalódás azért van, hogy tanulj belőle, és ne menj bele újra. Olyan kapcsolatba fektess energiát, ahol ez vissza is kapod, ha valami nem megy, azt a végtelenségig ne erőltesd, tudd kimondani, hogy ennyi volt stb.
2022. máj. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Oda menj, ahol várnak, ne oda, ahova nem kellesz.
2022. máj. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
ez normális csináld tovább
2022. máj. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Ha feladod, attól nem lesz párod. Nem az a megoldás. Engem is sok csalódás ért. És? Kit nem? A többség előbb sokat csalódik, aztán párt talál. Én nem adtam fel, és nagyon örülök neki. 24 évesen ismertem meg a már házastársamat.
2022. máj. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Soha nem szabad feladni. Nyitottnak kell lenni.
2022. máj. 4. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%

Inkább csak pihentesd egy ideig. Pár hétre engedd el a témát. Ha én most egyedülálló lennék, akkor például tovább aludnék, később járnék dolgozni (és nyilván később is végeznék), aztán elmennék heti 2-szer edzeni (kondizni, futni, úszni, stb). Beújítanék néhány ruhát, hétvégén pedig próbálnék programokat csinálni. Kis utazás, buli, ilyesmi, hobbik, vagy tanulnék valamit.

Tudom, könnyű ezt mondani, amikor az ember nem érzi a magányt és a nők hiányát, de van azért bőven előnye az egyedülállóságnak is. Én örülnék, ha megint 23 éves egyedülálló lehetnék.

2022. máj. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%

Nem kell nekiidnulni, hogy : na én most elkezdek társat keresni. Neeem.

Élni kell, jönni menni de ne lefelé a mobilt nézve, hanem kiegyensedve és majd jön a társ magától szemben, de akkor meg kell kultúráltan szólítani és kész. Nem stresszelve pánikolni.

2022. máj. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

1-es.

Mi ez, energiabefektetésből lesz kapcsolat, de csak akkor, ha megtérül valamikorra ?

EZt a baromságot. Nálam a kapcsolat abból lesz, hogy megmagyarázhatatlanul el kezd vnzó lenni egy lány, majd ha úgy ér hozzám és csókol meg, hogy kiráz a hideg és elindul a vágy, na abból lesz kapcsolat.

A többi ésszel kreált-ámított mérlegelt tulajdonságok sorából max. adok-kapok lesz, meg egy két gyerek.

2022. máj. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ugyanez a mentalitás van jelen nálam is.

De azért van bennem remény, szerintem nem az utolsó nagy szakításom volt.

Kicsit üresnek érzem magam, amolyan passzívnak.

Vannak érzéseim, de muszáj el nyomnom picit, mert el kezd hiányozni az ex.

Szóval kérdező, fel a fejjel, szerintem lesznek még szép évek előtted is.

Én is ebben bízok.

22f

2022. máj. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
8-as. És hány kapcsolatod volt tartós is, hogy csak a vonzalmat nézted és azt nem, hogy mit tud nyújtani érzelmileg a másik? Gondolom, nem sok.
2022. máj. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!