Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a dolgok csak akkor romantikusak ha egy jóképű férfi csinálja, és különben cringe?

Figyelt kérdés

Az egyik jó megjelenésű haverom elég sikeres a Tinder randikban és 2 dolgot szokott mindig csinálni.


Egyik hogy eljátsza hogy ért a tenyér olvasáshoz, és végig húzza az úját a vonalakon a lányok tenyerein és elmagyarázza hogy mi mit jelent.


A másik hogy van egy csomó karkötője és az egyiket felrakja a lány kezére a randi végére ha tetszett neki és mondja hogy majd kéri vissza csak kölcsönbe adja.


Ha egy átlagos vagy akár csúnya férfi csinál ilyeneket akkor kiröhögik a nők?


Jelzem még egyszer első randi Tinderről full idegenekről beszélünk.


2022. máj. 7. 10:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Akármilyen jóképű a pasi ezek sztm gáz dolgok.
2022. máj. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Ezek elég béna trükkök akárki csinálja.
2022. máj. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%

Bár te ezt sosem fogod megemészteni, de a szépség szubjektív. Az általad sorolt dolgok annak függvényében lesznek gázok vagy tetszetősen, hogy a másik féllel mennyire vettük fel a közös ritmust, egy volt-e a hullámhossz, tudtunk-e jókat nevetni, megvolt-e a kémia (nem az általad mért tízes jópasi-skálán...) stb.

Pl. az én személyiségem a karkötős húzást Brad Pittől sem tolerálná, az nekem túl erőltetős, viszont a tenyeres akár még aranyos is lehet.

2022. máj. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
20%
Mint a legtöbb dolog. Jóképű pasitól az erőszakoskodás is szenvedély, férfiasság. Csúnyától egy sima bók, vagy beszélgetni próbálás is zaklatás.
2022. máj. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
8%

Így van.

(Mondjuk, itt ez el lesz szidva, mert "höhö, férfi csajozik, höhö, férfi béna csúnya rossz" az itteni átlag női szint.)

2022. máj. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb nő nagyon fogékony a spirituális dolgokra, gondolom ezért veti be ezeket az egyébként inkább vicces trükköket, de ha beválik, akkor miért ne tenné?
2022. máj. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
10%

Jóképű férfi kezdeményez: Ahw, mennyire férfias, hogy a kezébe veszi az irányítást! Annyira határozott! Nem tűr ellentmondást! Vele nőnek érzem magam!

Jóképű férfi nem kezdeményez: Rejtélyes, titokzatos pasi! Uralkodik magán. Önkontrollt gyakorol. Annyira szexi! Vajon hogyan kelthetném fel a figyelmét? Meg kell küzdenem érte, ki kell érdemelnem!

Csúnya pasi kezdeményez: Nyomorult zaklató! Kiéhezett szexmániás disznó! Hogy képzeli? Rendőrt hívok! Nem veszi észre magát, hogy mennyire gáz? Maradjon otthon, hagyja békén a lányokat! Meg kéne halnia!

Csúnya pasi nem kezdeményez: Töketlen lúzer! Meg is érdemli, hogy egyedül legyen. Ha nem lenne súlyos gond vele, biztos lenne barátnője. Ha nem próbálkozik, akkor mégis mit vár? Meg kéne halnia!

2022. máj. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
15%
#7: Ez amúgy tökéletesen összefoglalta az itteni női átlag szintet. <3
2022. máj. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
Nőként picit vitatnám ezeket a válaszokat, az én párom az első randin nem fogott meg külsőleg, de olyan dumája volt és annyira tudta, hogy mikor mit kell mondania, hogy pár nap alatt belezúgtam. Nyilván ahogy erősödtek az érzelmeim, úgy láttam őt egyre jóképűbbnek, de a kezdet mégis az volt, hogy a kérdésből induljak ki, hogy "nem jóképűbe" szerettem bele hat évvel ezelőtt. Persze nem egyformák a nők sem, biztos sok olyan van, akinek ha külsőre nem tetszik valaki, esélyt sem ad, de ne általánosítsunk!
2022. máj. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
8%

#9: Vitatni lehet, csak érvek kellenének. Van nekem is jó pár nő ismerősöm, akik lazán betolják ezt a szöveget, miközben a környezetük már azelőtt levágta, hogy bejönnek egymásnak, hogy randiztak volna. Szóval, jól hangzik ez az "annyira nem fogott meg külsőleg" szöveg, de igazából már ha esélyt ad az egyik fél a másiknak, bejön a külseje annyira, hogy esélyt adjon. Ez általában csak amolyan önfényező "nem vagyok felszínes, bibibi" szöveg.

De, jogod van ilyennek lenni, nincs ezzel gond.

2022. máj. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!