Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfi akivel randizom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi akivel randizom nem tud vezetni, jogos, hogy zavar?

Figyelt kérdés

Budapest belvárosában nőtt fel, állítólag sose volt rá szüksége…


De nekem ez elveszi a biztonság érzetem. Mivan ha le akarunk ugrani a balatonra, vagy akar csak at Ausztriába, Erdélybe pár napra?


Szeretem a roadtripeket, 17 éves korom óta vezetek van sajat autóm amire úgy kuporgattam ossze a penzt.


Egyebkent o sokkal tobbet keres mint en, lenne ra penze. Azt mondja majd ha gyerekei lesznek megtanul.

Nekem ez olyan stresszes meg fura, mindig nekem kene vezetnem mindenhova? Korabbi kapcsolataimban a ferfi vezetett es ez nem is volt kerdes.

Kicsit ferfiatlannak erzem, hogy a haverjai hordozzák ha mennie kell valahova v el kell

Hozni valmit.


Ő 28/F én 23/L


2022. máj. 8. 11:02
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
95%
Mai világban ez nem fura, pont annyi a nőnek vezetni, mint a férfinak.Nem minden férfi szeret vezetni.
2022. máj. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
20%
Simán csak nem néz ki jól. Ha jól nézne ki, az se érdekelne, ha érettségije se lenne.
2022. máj. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
95%

Én is Budapest belvárosában nőtem fel, van jogsim de egy autó ott tényleg totál fölösleges.


Inkább nézd azt hogy pénzügyileg tudatos a srác.

Egy autó rengeteg rendszeres kiadás és amint megveszed rögtön vészesen romlik az értéke.

2022. máj. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
80%
Ha Forma-1-es pilóta, akkor jogosan, egyéb más esetekben nem.
2022. máj. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Az okés hogy hogy zavar persze nem ideális, de ha emiatt megszakítod vele a kapcsolatot akkor nem hiszem hogy kimondottan oda vagy érte.


Ha voltak már ezelőtt is barátaid akkor tudhatnád hogy úgysem lesz soha minden tökéletes egy kapcsolatban.

2022. máj. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
84%

Van jogsim.

Mire megyek vele, hisz nincs 20M-em normális, nekem tetsző kocsira?

2022. máj. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Es mi van ha valaki nem szeret autot vezetni?
2022. máj. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

6-os ugyan ez itt is.


Az meg szerintem ugyan úgy zavarná a kérdezőt ha egy 13 éves Priusal vinné a barátja a Balcsira.

2022. máj. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyen párt. A nő vezet mindenhova. Nekik igy teljesen jo
2022. máj. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
94%

Ha zavar, akkor keress olyat, akinek van jogsija. Nem vagy te senkitől sem különb, hogy miattad elkezdjen vezetni, ha nem érdekli.

Nőként nekem sincs jogsim, és nem is lesz. Nem nekem való és ezt reálisan felmértem. Sosem volt nálam szempont a jogosítvány egy férfinél, ettől sokkal lényegesebb dolgok vannak. Persze, nem azt mondom, hogy hátrány, vannak pozitívumai, de ez a legutolsó utáni a fontossági sorrendben.

2022. máj. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!