Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a férfi akivel randizom, mélyen a szemembe néz, vagy megpróbál flörtölni? Mi jár ilyenkor az ember fejében?

Figyelt kérdés
Bár már 26 éves vagyok és voltam egy pár randin, az egész párkeresés téma teljesen hidegen hagyott az elmúlt 1-2 évig, és most az egész intimitás téma egy hatalmas kérdőjel a fejemben, amit nem is igazán értek, hogy miért "kell". Próbálom kitalálni, hogy mi is van velem pontosan, de úgy érzem, túl későn csöppentem bele a randizás világába, és fogalamam sincs, ilyenkor mit kell csinálni, mert én ilyen magamtól sosem kezdeményeznék és egyszerűen nem tudom mit kéne ezzel tenni. Hárítsam, ha én még nem érzek ilyesmit? Előfordulhat, hogy soha nem is fogok ilyet érezni, senkivel, párkapcsolatot viszont szeretnék...

2019. aug. 11. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Miért akarsz kapcsolatot, ha nem is érdekel, nem is vágysz semmilyen intim dolgokra...? Ugye nem azért, "mert azt így kell" (a la nagyanyám)?
2019. aug. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%

Ilyenkor meg kell szolalni temat feldobni

A legtöbb pasi akkor tereli el nonverbalisra a kommunikaciot amikor nem tud megmukkanni nincs temaja

2019. aug. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat! Bar mar masfel ev eltelt, meg mindig nem talaltam meg erre a valaszt, kedves elso valaszolo. Hogy miert... Egyszer elunk, egyszer mindent ki kell probalni alapon esetleg?
2021. jan. 15. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!