Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezdjek hozzá? Mitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek hozzá? Mitől tudnám elhinni magamról, hogy sikeres lehetek a nőknél?

Figyelt kérdés

Olyan 20 nővel lehettem, de kivétel nélkül minden esetben a nő kezdeményezett. Sajnos ezek nagyrészt komolytalanok voltak, futó kalandok, férj elfoglaltsága melletti kalandozások.

De már annyira unom, hogy sokadjára hülyítettek be, hogy változtatni szeretnék. Úgy érzem magam mint egy hülye picsa. Mindig csak sodródok az eseményekkel.

És ami rosszabb, hogy mindig azt hiszem, hogy valami kamu vagy szivatás van a dologban. Paranoiás vagyok. Olyan nők voltak velem, hogy nem hiszem el. De mégis a mentális állapotommal elüldözöm őket magamtól. Akiket elmartam magamtól már nem tudom visszahozni, de szertnék kezdeményezőbb és férfiasabb (nem külsőre, hanem viselkedésre) lenni.

Mit tehetnék?


29 F



2022. máj. 9. 13:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

20 nővel voltál együtt.


Más itt kommentelő 25-30 évesek meg szüzek.


Gondolkodj el, ki is az igazán sikertelen.

2022. máj. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Na elmész te a p1csába a panaszkodásba bújtatott dicsekvéseddel...
2022. máj. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azért nem kell mindent elhinni :).
2022. máj. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19%

Ez a vonat már elment.

De különben is minek neked nő, csak kárt csinálnak a férfinak.

És elvárják hogy még jóképet is vágj a lehúzásukra.

2022. máj. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

Incel kérdés mögé bújtatott reklám?


Nem lesz sikeres! Add fel!

2022. máj. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ird el, hogy hogyan szeretnel ferfiasabb lenni. Te mit tekintesz ferfiasnak, hol van elmaradasod masokhoz kepest?
2022. máj. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nagy önbizalom. Olyan, hogy amikor sétálok a városban és megtetszik valaki akkor odamegyek és elcsábítom, kezdeményezek beszélgetést. Céltudatos vagyok és nem csak sodródok a dolgokkal.

Meg vannak ilyen félelmeim. Az ismerkedés közben még rosszabb mint az elején a bizonytalanság, hogy na most mit mondjak? Mi az ami célra vezet és mi nem?

Hogy ne féljek a kínos csendtől.

2022. máj. 9. 16:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Kiabranditalak. Az ismerkedes nem igy zajlik. Az emberek tarsasagokba jarnak, ahol tobbnyire bemutatjak oket egymasnak. Munkahely, barati tarsasagok, iskola, mind igy megy. AZ utcan valakit leszolitani az szinte lehetetlen. Akiknek van baratnojuk, azok sem az utcan szedtek fel oket.
2022. máj. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8


Akkor nekem sikerült a lehetetlen. Az utcán szólítottam meg (nem le), egy csajt. Dumáltam vele pár percet, adott magról elérhetőséget, és 2 nap múlva elhívtam a Plazába. El is jött.


Nem ő volt az egyetlen, kivel hasonló élményem volt.

2022. máj. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#7


Legkozelebb ne az 50%-os panaszkodos, kisfius accountorol irj, akkor tobben elhiszik. Es meg csodalkoztok ezutan, hogy nincs notok, egymast hergelitek a hulyesegbe.

2022. máj. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!