Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek a párom kisebbsegi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a párom kisebbsegi komplexusával? A rokona és a noje szebb gazdagabb meg minden, es kissé féltékeny rájuk es rám akarja vetíteni

Figyelt kérdés

Én megértem mondjuk egészséges szinten valahol a versengés motiválo is, es jo érzés is sikeres emberekkel lenni beszélgetni egy kisebb szeletet megismerni az életukbol otleteikbol gondolkodasukbol stb.



Csak epp a párom kicait túlspilázza bezzeg a nőjének lakasa is van műcsecse is lesz stb nekem (a párja)meg ugye mindez nincs.


Próbálnám felnőtt módjàra kezelni, hogy éreztessem vele azt hogy ne essen már tul a ló oldalára, nem lesz ő kevesebb mások sikereitol, és én sem leszek kevesebb mások műcsöcseitől :)


Csak ezt valahogy ugye intelligensen diplomatikusan hogyan értethetném meg vele?



#sikeres rokonok
2021. jún. 7. 19:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Na ebből bogozzon ki valaki valamit 🤦‍♂️
2021. jún. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Sehogy
2021. jún. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Ritkán talàlkoznak es most megy az hogy a páromban bezzeg ők milyen boldogak gazdagok szépek. Es hozza ezt be a kapcsolatunkba es joformán elottem probálja a nőt is "fényezni".
2021. jún. 7. 19:47
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy egy ilyennel akarsz továbbra is együtt lenni?
2021. jún. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Bocsánat ha kicsit összeszedetlenul irtam le csak mást is csináltam közben.


Szoval a párom most abban van benne hogy "a szomszed kertje/nője szebb", csak epp a rokonairol van szo.

És puffog es engem probálna irritálni azzal hogy bezzeg annak a nőnek lakása is van meg műmelle, azaz azt kéne érezzem, hogy ő a sztár?


Ebből ki szeretném józanítani, hogy térjen már észhez..


Tudom, tudom a gyk szerint mindig szakítani kell. Csak epp a kovetkzeo es kövi srác sem százas..ilyen nem létezik.

2021. jún. 7. 19:55
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Jól értem a saját pasid lenéz téged azért mert nem olyan vagy mint xy csaja? És te tényleg nem akarsz szakítani?:D
2021. jún. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Es most játsza az ártatlant mintha ezt csak én láttam volna bele..:D


Sok másban überell más pasikat viszont ne a szakitason vetyengjunk legyszi gondolom van valakinek vmi kreativ otlete erre esetleg.

2021. jún. 7. 20:10
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy ez neked bántó, kérdezd meg, komolyan gondolja-e, hogy te nem vagy elég jó neki és vajh akkor szeret-e még vagy csak (ön)sajnálatból van veled? Vannak, ilyen 0 EQ-s arcok, akik szeretnek így puffogni, aztán fogalmuk sincs, mit jelent az a másiknak. Biztos sokak fejében megfordult már, hogy xy milyen bomba és milyen jól csinálja, hogy szebb, meg egészségesebb meg gazdagabb, és ezért biztos boldogabb is, bezzeg mi itt punnyadunk a kanapén holtfáradtan a lyukas melegítőnkben, de csak ezért nem mondod azt a másik szemébe, hogy bárcsak inkább más lenne. Nem jó irigy ember mellett élni, mindig nézi, hogy mi nincs és mindig más hibája lesz, mert ő jobban megérdemelné, de amaz biztos stiklisebb... Tiszta depresszió, volt benne részem.
2021. jún. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Küld el pszichológushoz, gyanús, hogy ez ha rokonok miatt van, akkor folyamatos frusztrációt fog neki okozni.
2021. jún. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy magyarázni akarnék neki. Minek? Ha más szerinte jobb meg szebb, akkor keressen olyat, akit el tud fogadni.
2021. jún. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!