Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitévő legyek? Mit kezdjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? Mit kezdjek magammal? Mit tanácsoltok, a későbbiekre? Olyan szomorú vagyok. Tapasztalatok érdekelnének elsősorban, és tanácsok.

Figyelt kérdés

Valahogy mindig rosszul választom meg azokat az embereket, akikkel kapcsolatot folytatok. A jelenlegivel is vannak bőven problémák. Sajnos érzelmileg függök tőle.

Szeretem őt, nagyon. De látom, és érzem, ő nem, elejétől fogva.

Csak akkor kedves és szerető társam, amikor testileg szüksége van rám.

Szakító félben vagyunk, az imént leírtak miatt, és mert nem bírom elviselni a szándékos vitáit, mert sajnos mindig azt figyeli, mibe és hogyan tudna bele kötni velem kapcsolatban, folyton hibát keres bennem.

Félek elengedni őt, fáj márcsak a gondolata is, de tudom hogy ezt kell tennem.

Viszont, nem szeretnék már újból ugyanabba a hibába esni, vágyom arra hogy szeressenek és elfogadjanak, valamint hogy boldog legyek egy olyan férfi mellett, aki őszintén szeret.

Tudom, hogy mi a sikeres párkapcsolat és házasság titka.

Engem most az érdekel, hogy hogyan lehet sikeresen párt találni ebben a szörnyen önző világban. !?!



2018. nov. 23. 20:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem hátrány, ha kellően tágra nyitod a szemeidet. A lelki szemeidet legfőképpen.

Tiszteld magad annyira, hogy nem ragadsz benne egy romboló kapcsolatban és nem leszel senki kapcarongya! Az a baj, szolgalelkű vagy és még akkor sem vagina ki, ha megverne.

2018. nov. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
* vágnád. Ahhh, vagina...😄 Sorry.
2018. nov. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ebben talán igazad van !
2018. nov. 23. 20:22
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem egyáltalán hogy jöttetek össze ha ő nem szeretett? Sajnálatból? Ha egyszer nem érzem azt a másik részéről ismerkedés alatt hogy akar engem mint embert vagy törődik figyel rám stb akkor nem is tartom vele a kapcsolatot tovább nem hogy még össze jöjjek vele
2018. nov. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ha nem éreztem volna, megismerkedésünk alatt, és az első 1 évünkben, hogy szeret és akar engem mint nőt és társat, akkor nyilván nem maradok mellette. Az utána lévő két évben éreztem azt, hogy valami nincs rendben, és jöttem rá, engem csak érzelmi és “testi” pótléknak használ.

Jó érzéssel töltötte el, ahogy a mai napig is, hogy szeretem, de ennyi.

Ezt egyetlen egyszer mondta nyíltan a szemembe, akkor jó időre elfordultam tőle, azonban a vitánkra hivatkozott később, ami valótlannak és dühből kimondottnak vallott. Megbocsátottam de nem felejtettem. Viszont nem énből találkoztam mert igyekeztem hinni neki, azonban folyton elfordul tőlem, és rideggé válik, ezt pedig akármennyire is szeretem, már képtelen vagyok feldolgozni.

Azonban, a kérdésem másra vonatkozott !

2018. nov. 23. 20:38
 6/13 A kérdező kommentje:
Viszont nem ebből táplálkoztam*
2018. nov. 23. 20:39
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

imádom azt amikor mindenki úgy kezdi, hogy "szeretem! nagyon szeretem! mindennél jobban szeretem! De........."


Figyelj jobban jársz nélküle.

2018. nov. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Saját magadban tègy rendet,aztán meg válj meg ettől az embertől!Csak magadnak ásod a gödröt,egyre mèlyebbre.
2018. nov. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Valóban magadban kell rendet tenni. Legyél egy talpra esett nő és nyisd ki a szád. Beszélj a pároddal (a következővel mert ezzel már felesleges) az ismerkedés alatt mond el hogy jártál hogy becsapott és sosem szeretett és te egy olyan pasit keresel akinek valódiak az érzései. Beszélni kell ahoz hogy tudja a másil is te mit akarsz mit keresel. Ne rabolja az idődet ha nem tud szeretni. A mai világban hogy lehet párt találni? Nehezen. Főleg olyat aki valóban önzetlenül elfogad és szeret nem pedig csak kihasznál és évekig becsap. Nem is értem miért vagy még vele. Oké szereted de ez nem minden. Szerintem te csak félsz egyedül lenni.
2018. nov. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Első lépés amit én is megtettem hogy ki kell lépni abból a kapcsolatból ahol nem vagy boldog.

Következő lépést én sem tudom, szólj ha te rájössz :)

F36

2018. nov. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!